2733
2734
عنوان

قطره آهن رنگش عوض شده بود دادم به بچم 😭😭😭😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1069 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

در هرصورت عیب نداره که بهش دادی میتونی بهش ندی و یه قطره با تاریخ بهتر براش بخری 

قطره ریختم دور فقط چون شبه وخوابید نگران شدم که نکنه مشکلی براش پیش بیاره ومنم بگیرم بخوابم ومتوجه نشم

2731
ن قبلا دکترش گفته بود مورد اینجوری شد همین دیفن و استامینافن بده نیارش مطب  فقط دوزش رو یادم ر ...

هیچیش نمیشه الکی استرس نگیر بابا بچه ات هم خیلی کوچیک نیست بگی این مقدار خیلی زیاد بوده

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
دیفن هیدرامین ادم بزرگش روپودرمیکنهذچه برسه به اون طفل معصوم اخه چراشماماماناانقدربی فکروگیجیددد دیگ ...

واه شماچرا اینقدر هولی 

خودم خوب می‌دونم دیفن چیه و چ بلایی میاره 

دکترش تجویز کرده 

من اشتباه دادم 

شما الان خوشت اومد ته دل یه مادر رو این موقع شب خالی کردی 

گیج و بی فکر شمایی ک نظر دادن حالیتون نیس

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
واه شماچرا اینقدر هولی  خودم خوب می‌دونم دیفن چیه و چ بلایی میاره  دکترش تجویز کرده  ...

دکترغلط کرددادتونبایدبهش بدی عوارض دیفن روبخون اول بعدا...تندبرخوردکردم که دیگ این کارونکنی🤭