2733
2739

من برا ازمون استخدامی از ۶ صبح خوندم تا ده 

بعد ده تا یازده استراحت 

باز ۱۱ تا ۱ 

میشد شش ساعت 

عصرا هم ۳ میخوندم تا ۹ شب بینش استراحت یه نیم ساعتی تا یه ساعت 

شش ساعتم اینجا 

باز ۱۱ شب میخوندم تا ۲ 

کلا روزی ۱۵ تا۱۶ ساعت درس میخوندم 

ولی قبول نشدم با رتبه عالی میدونی چرا 

چون حقه منو دادن یه سهمیه ای بیسواد که فرقه دسته چپ و راستش رو نمیدونه الهی خرجه دوا دکترش بشه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان  میخونم برای تخصص روزی ۱۶ ساعت. قبلا ک کنکور تجربی داشتم روزی ۱۵ ساعت خوندم رتبم شد ۱۱ کش ...

روزی ۱۶ساعت برا تخصص؟؟؟!!!!چ تخصصی می خواید

من ترم اول پزشکیم دوران علوم پایه روزی چقد می خوندید؟استریت شدین؟؟معدل کلتون چنده؟

😍🫀
2731
اها استریت شدین ینی؟؟چجوری؟

استریت شدن مال کسانی که یا مدال المپیاد دارن یا رتبه کنکورشون زیر ۵۰۰ باشه میتونن که بلافاصله بعد از عمومی بدون اینکه طرحشون را بگذرانند امتحان تخصص بدهن رزیدنت بشن 

استریت شدن مال کسانی که یا مدال المپیاد دارن یا رتبه کنکورشون زیر ۵۰۰ باشه میتونن که بلافاصله بعد از ...

اها

اخه من فک میکردم حتما باید طرحو تموم کنی بعد تخصص امتحان بدی

پس میشه هم طرح رفت هم رزیدنت بود؟

😍🫀
2738
چقدر خوووب از چه ساعتی شروع میکردین 

پنج و ربع بیدار میشدم صبحانه میخوردم بعد ساعت 6 شروع میکردم درس و تا ساعت یک و نیم که نهار بخورم بعد نهار هم استراحت میکردم تا سه ظهر دوباره میخوندم تا یازده ساعت یازده تا یازده و نیم ام  مسواک میزدم و آماده میشدم بخوابم 

یه هدف خیلیییی بزرگ دارم برام دعا کنید عشقا💞
2706