2733
2739
عنوان

پنج هفته و شش روزمه قلب بچه ام نمیزنه 😔😭 چرا؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1545 بازدید | 54 پست
نهایت تا ۸-۹هفته صبر میکنن قلب تشکیل نشه وقتش تمومه

یکی از فامیلام دکتر گفت وقت تموم قلب نداره زود سقط کن.اون قبول نکرد الان اون بچه 40 روز داره☺

👇❤دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست😍...........

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو هفته پیش رفتم پیش دکترم اونم طبق اولین روز از اخرین پریودم گفت دو هفته دیگه برو سونو که ۷ هفته ات ...

پس اینسری احتمالا دکتر میگه دوهفته دیگه برو .چون مشکوکه که تو سونو گفته هفته پنجمی ولی با حساب پریودیت هفته هفتمی 

............... **این نیز بگذرد** .................
2731
بچه خودمم دیر قلبش زد. سرچ که میکردم نوشته بود چون قلب دیر تر تشکیل میشه مغز قوی تر میشه بچه باهوش ...

ماشالله زرنگه حافظه ش هم خوبه۰اما فکرنکنم ربطی داشته باشه .

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
بهتره یکم اطلاعاتمونو بالا ببریم بعد بچه دار شیم😶

عزیزم این بچه دوممه و مطمئنن خودم اطلاعاتش رو دارم، طبق اولین روز از اخرین پریودم امروز ۷ هفته و ۵ روزمه دکترمم گفته بود امروز برم اما سونو دو هفته کمتر نشون داد! فقط چون دکتر گفت قلبش نمیزنه یه خورده استرس گرفتم!

2738
عزیزم این بچه دوممه و مطمئنن خودم اطلاعاتش رو دارم، طبق اولین روز از اخرین پریودم امروز ۷ هفته و ۵ ر ...

بعضی اوقات لقاح دیر انجام میشه  برا همین دوهفته از سن پریودت عقبه .

انشالله سری بعدی صدای قلبشو میشنوی🥰

👭عشقای مامان تا ابد عاشقتونم 👭