2733
2739
عنوان

این چی بود خانومه تو برنامه گفتت

| مشاهده متن کامل بحث + 466 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورش کدوم حسینه

شوهرش...اول فکر کردم امام حسینو میگه چقد ذوق کردم بعد بابایی رفت دست گذاشت رو شونه شوهرش گفت حسین جان چقد ذوق کردی داری میخندی..من زیاد نفهمیدم چیگفت اینا گزیده هاس که گرفتم  

می خوام بهتون انرژی مثبت بدم🙂✨چشماتونو ببندید و ب چیزای خوب فکر کنید تا انرژی مثبت بدم🙃😍..............واقعا چشاتو بستی؟؟😐حالا چشاتو بستی فکر کردی من میتونم بهت انرژی مثبت بدم؟😐حالا چشاتو بستی فکر کردی میتونم بهت انرژی مثبت بدم میشه بگی چی زدی که داشتی رویا میدیدی؟؟🙂😂🚶(حالا بخاطر ناراحت نشدنت بهت انرژی مثبت میدم)انرژی مثبت انرژی مثبت انرژی مثبت انرژی مثبت😂💔بیا دادم استفاده کن🤭🤣
2731
حالا ببینم کسی میاد بگه همجنستو مسخره نکن..  خب اینا سلیقه ایه....  هرچند منم خوشم نمیاد

اینا مسخره کردن نیست چونم خودمم دوست ندارم همجنسمو مسخره کنم منظوره کلیه من اینکه...ما بعضیامون داریم از خانوم هایی دفاع میکنیم که اینطورینو میگن عشقمون اقامون

می خوام بهتون انرژی مثبت بدم🙂✨چشماتونو ببندید و ب چیزای خوب فکر کنید تا انرژی مثبت بدم🙃😍..............واقعا چشاتو بستی؟؟😐حالا چشاتو بستی فکر کردی من میتونم بهت انرژی مثبت بدم؟😐حالا چشاتو بستی فکر کردی میتونم بهت انرژی مثبت بدم میشه بگی چی زدی که داشتی رویا میدیدی؟؟🙂😂🚶(حالا بخاطر ناراحت نشدنت بهت انرژی مثبت میدم)انرژی مثبت انرژی مثبت انرژی مثبت انرژی مثبت😂💔بیا دادم استفاده کن🤭🤣
اینا مسخره کردن نیست چونم خودمم دوست ندارم همجنسمو مسخره کنم منظوره کلیه من اینکه...ما بعضیامون داری ...

حالا شوهر من میگه چرا رفتی هوش برتر این شعرو واسه من نخوندی🤣🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
2738

😐خب شوهرشو دوست داره

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
🤢🤢🤢🤢 واییی ، یبار از نزدیک یه دختر ۱۷ ساله رو دیدم که با آب و تاب از شوهرش حرف میزد و از هر ۱۰ ...

واقعا نمیفهمم چرا بعضیا اینطورین..شایدم شوهرشون خوبه و تاحالا تبعیض جنسیتی ندیده و اینارو میگه

حالا شوهر من میگه چرا رفتی هوش برتر این شعرو واسه من نخوندی🤣🤣

لوح بهترین سو استفاده گر تقدیم میشود به شوهر شما  

لوح بهترین سو استفاده گر تقدیم میشود به شوهر شما    

🤣🤣🤣

قیافشم کج و کوله کرده‌ 

میگه اونجا ک حذف شدی اینو برا من میگفتی🤣

یا الله، یا رحمن یارحیم یا مقلب القلوب ثبِّت قلبی علی دینک🙏 کتاب «سه دقیقه در قیامت» رو بخونین شاید یکم ب فکر فرو رفتین  
🤣🤣🤣 قیافشم کج و کوله کرده‌  میگه اونجا ک حذف شدی اینو برا من میگفتی🤣

وااای دختر...  تو چی گفتی؟

2706