2733
2739
عنوان

رژ مکه ایی😁😁😁😂

| مشاهده متن کامل بحث + 2891 بازدید | 57 پست
عخی مامانمم از اینا داشت چرا اسمش رژ مکه ایه؟😐

اینا را از قدیم از مکه میخردن میخریدن ولی بیرونش هم جلدش سبز رنگ بود و واقعاااا ماندگاری داشت حتی بعد از پاک کردن با دستمال بازم رنگش میموند روی لب...اما اینا تقلبی و مثل اون اصل ها نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=190932948]فقط باید از مکه بخری اینا اصل نیستند رنگش از بیرون سبز رنگه ولی وقتی میزنی به این م ...

اینا فیکه عزیزم....فقط اونایی که از مکه میارن ...مامان من سال 93 دوجین از اینا آورد ینی 12 تا...خیلی بهش سفلرش کرده بودم که اگه دید بخره😁 البته دلارهم مثل الان فاجعه نبود کلییی چیز میخردن و سوغات میاوردن

خیلی زیاد ۲۴ساعت واقعی،خیلی راحت میتونی غذا و نوشیدی بخوری بدون اینکه پاک بشه شاید یذره فقط کمرنگ بش ...

اوه چه خوب میرم از همونا میخرم مرسی گلم😍😘

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
2728
اینا فیکه عزیزم....فقط اونایی که از مکه میارن ...مامان من سال 93 دوجین از اینا آورد ینی 12 تا...خیلی ...

اره همون موقع ها اقابزرگ اینام رفتن من هنوز نمیدونستم همچین چیزی وجود داره وگرنه میگفتم بخرن😂

زیباترین هندسه زندگی اینه،پلی از امید بسازی بالاتر از دریای ناامیدی😍😍😍                                         ........لaدaن.........                                                                 ❤❤❤❤دوستتون دارم❤❤❤❤
ببین چ شکلای کیوتی هم داره😍

عزیزم چه بانمکه😍😍😍😍

2740
فک میکنم۲۵هزارتومن باشن،هررنگی بخوای هس،الان اونکه شبیه ابنبات چوبیه،قرمزه،اونیکی ک شبیه شکلاته رنگش ...

ممنون 😍🥰بعد حالت براقه رو لب یا ماته؟

افتادگی آموز اگر طالب فیضی * هرگز نخورد آب زمینی که بلند است🥀
فدات😋ببین ن ماته ن براق ی حالت طبیعی داره،وقتی میزنی عین همون حالت بافت لب میشه،نمیدونم چجوری دقیق ...

متوجه شدم چجوری میگی ممنووون🥰😘

افتادگی آموز اگر طالب فیضی * هرگز نخورد آب زمینی که بلند است🥀