2733
2739
عنوان

بابام گفت حق نداری زن بشی☹️☹️☹️☹️😓😓😓😓

| مشاهده متن کامل بحث + 1990 بازدید | 67 پست
از این عادتا ک دارن همیشه کار خودشونو میکنن میگن خودت نگفتی 

مظلوم نباش مثله من بخدا پشیمون میشی نمیگم هر کی اومد پاتو تو یه کفش کن که میخام ازدواج کنم ولی اگه ادمی با موقعیت خوب پیدا کردی از حقت دفاع کن و اصلا خجالت نکش مثله من سن که بالاتر میره خیلی فرصتا از دست میره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😒دختر پسر خاله ها و پسر عمه هاش همسن منن ازدواج کردن نوبت که ب من میرسه حق خارج شدن از این زندگی رو ...

میخواستی دختر بابات نشی😂😂

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2728

مامانت چیزی بهش نمیگه 

شاید نسبت به همجنساش چیز بدی دیده مطمئنا یه دلیلی داره که همچین حرف عجیبی زده 

یه تئوری هم هست که میگه : آدمایی که همیشه سعی میکنن همرو خوشحال کنن، خودشون خوشحالی رو خیلی کم تجربه کردن.💟💫
22

منم بابام تا ۲۴ سالگی اجازه نداد خواستگار بیاد تازه کسی هم میگفت بدون اینکه به من بگن ردش میکردن چندتاشون از آشناها بودن عروسیشون دعوت میکردن میرفتیم مامانم میگفت از تو هم خواستگاری کرده بوده ما جواب رد دادیم

تو هم احتمالا هم بخاطر سن و علاقه شدید پدرته

مامانت چیزی بهش نمیگه  شاید نسبت به همجنساش چیز بدی دیده مطمئنا یه دلیلی داره که همچین حرف عجی ...

مامانم اصلا در مورد این چیزا حرفی نمیزنه کلا زن ساده وبی شیله پیله ای هست مامانمم نبود اینو گفت😑وگرنه حداقل یه چیزی میگفت

از لحاظ تجربه هم نه اصلا فکر نکنم شانس منه فقط

شانس😒

خوش شانسیه محضه،کاش بابای منم هیچوقت شوهرم نمیداد😐🥴

❤خدای مهربونم تو تنها دلخوشیه زندگیمی🌸حسِ بودنت قشنگترین و بهترین حالِ خوبِ منه🌸دوسِت دارم و عاشقتم قدِّ بزرگیه خودت🌸خیییییلی افتخار میکنم ب داشتنت و این افتخارو با هییییچ چیزی تو دنیا عوض نمیکنم🌸پشت و پناهه همه ی بنده هات باش🌸تکیه گاهه امن و مهربونِ من و عزیزای دلِ منم باش🌸ممنون ک هستی و حتی ی ثانیه منو ب حالِ خودم رها نمیکنی🌸با وجودت کنارم خوشبخترین و خوشحالترینم🌸این حسِ قشنگِ آرامشو ازم نگیر🌸بذار تا ابد دلم قرص بمونه با داشتنت❤ (اون لحظه هایی ک ب صفر میرسیدم و فقط تو بودی کنارم و جزء تو پناهی نداشتم رو یادته خدا،یادته اون شب و روزارو،یادته با چ سختی و ترسی میگذشتن،ولی گذشتن چون تو بودی و خواستی،چون ی لحظه تنهام نذاشتی،تو اوج بی کسی و ناامیدی درست تو لحظه ی آخر خودتو نشونم میدادی،اگ نمیومدی و ب دادم نمیرسیدی معلوم نبود چی میشد،ولی تموم شد و بخیر گذشت،خدایا مث اون وقتا و همیشه،کنارم بمون و حتی ی ثانیه پشتمو خالی نکن ک بدون تو فاطمه دیگ فاطمه نیست😔)
2740