2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر دخترم که باردار بودم انار زیاد میخوردم،،،شنیده بودم انار باعث چال لپ میشه البته برادرم و پدرم چال لپ دارند،،حالا دخترم دنیا اومده زیر چشمش چال میفته  

2728
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ مرزهای علوم روانشناسی و جامعه شناسی و پزشکی توی نینی سایت کلا چند فرسخ ...

من کاری به طرز فکر شما ندارم ولی تو خانواده چندین نفر این کار  کردن و نتیجه گرفتن و ربطی به ژنتیک نداره چون من خودم چال دارم اما بچم ندارع و بچه خواهرم چال دارع که خواهرم سورع یوسف خونده اما خودش و شوهرش ندارن

فقط 12 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
سوره یوسف چون جدایی فرزند از پدرومادرهست بهتر زیاد خونده نشه

کی این خرافات گفته شما برو تو بارداری اسلامی بخون هر ماه چه سوره ای بخونن فقط ماه هشت بارداری مخصوص سوره یوسف هست که ماه چهره جنین و تاثیر داره رو اون این حرفا رو میزنن که از دین دورتون کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شکر ....بابت تمام زندگیم اگر مادرم زود رفت اگر پدرم مرا رها کرد اگه فرزند ارشدم نیومده ترکم کرد اما به جاش دختری دارم که نفس مامانشه همسر ی دارم که جونم براش در میره و قراره مادر یه نی نی دیگه بشم چی از این بهتر که تنمون هم سالمه همینا بسه
توچه ماهی بخورم؟ تعدادش مهم نیست؟ چون یکی گفت چهل روز چهل تاسیب

معمولا ماه هشت تعداد هر چه بیشتر بهتر بعله چهل تا بهترین هست اما کمتر هم افاقه میکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
کی این خرافات گفته شما برو تو بارداری اسلامی بخون هر ماه چه سوره ای بخونن فقط ماه هشت بارداری مخصوص ...

وا میگم زیاد خوندش خوب نیست گفتن یکبار بخونی رو سیب بخوری ن هرروز بخونی همه چیز شده خرافات

وا میگم زیاد خوندش خوب نیست گفتن یکبار بخونی رو سیب بخوری ن هرروز بخونی همه چیز شده خرافات

من ده بار خوندم چال نیافتاده باید زیاد بخونی بازم هرکس عقیده ای درره

1
5
10
15
20
25
30
35
40