2737
2734
عنوان

فاز این پسرو کسی میفهمه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 348 بازدید | 40 پست
ولی اسی معلومه تحت تاثیر حرفاش قرار گرفتی وته دلت میخواد باهاش بحرفی ولی اشتباهه نکن

بخاطر حرفاش نیس

از این حرفا زیاد بهم میزنن

من رو این ادم کراش داشتم برا همین فکرم یکم درگیر شده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انتظار ازدواج و این چیزارو نداشته باش دقیقا حرفش اینه

من خودم  اصلا اهل ازدواج نیستم

میخوام بدونم چرا پیاممو هنوز ج نداده!! چرا آنلاین نشده بااینکه نتش روشن بود وقتی جوابشو دادم

2742

جریان از این قراره که تو خودت بیش از حد وسواس فکری  گرفتی رو رفتار این پسر، خیلی وقت ها پسرا هزارتا حرف میزنن هزارتا استوری میزارن بدون اینکه هدف خاصی داشته باشن، یه حالت تفریحی و حالا یه چیزی گفته باشن، همین که گفته دوست معمولی خودت تا تهش بخون ینی گهگاهی که حوصلم سر رفت میام کمی با تو وقت میگذرونم و میرم و نه تعهدی هست نه جدیتی، خیلی بزرگ نکن حرف و کار پسرها رو واسه خودت اگر واقعی قصدی باشه مستقیم میان جلو. 

2740
بخاطر حرفاش نیس از این حرفا زیاد بهم میزنن من رو این ادم کراش داشتم برا همین فکرم یکم درگیر ش ...

اره از مدل جواب دادنت فهمیدم ولی مطمئن باش چیزی جز لطمه نیس برات

اگه پیام داد دیر سین کن مثلا سرت شلوغه و وقت نداری براش و بزار بفهمه الویتت نیس

نمیدونم حالا دله خودته و خودت میدونی

من خودم  اصلا اهل ازدواج نیستم میخوام بدونم چرا پیاممو هنوز ج نداده!! چرا آنلاین نشده بااینکه ...

چون براش مهم نیستی تو رو واسه وقتایی که حوصلش سر رفته میخواد ارزشتو حفظ کن بزار بدونه ادمی نیستی که ازت بخواد استفاده کنه