2733
2739
عنوان

ای فروغِ نازنین 🖤😔

| مشاهده متن کامل بحث + 190 بازدید | 17 پست
دقيقاً  مخصوصاً بعد از سي سالگي من بيشتر دركش كردم  تو شعر هاش متعهد بودن زن و يه جور بي ...

دقیقا فروغ احساساتی که ما هیچ وقت نتونستیم بیان کنیم یا حتی بهش فکر کنیم اون قدر قشنگ مینویسه و همین باعث شده این قدر مشهور باشه قلمش و شعرای بی نظیرش

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂
😞من بودم عشقمو انتخاب میکردم حسرتش ی عمر ت دل میمونه

شاعرا خیلی عجیبن.... 

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوق العاده چه قدر زيبا دردهامون رو با شعر گفته وتلاقي عشق و ترس وااي ديوونشم

بگذار در پناه شب از ماه بار بردارم
بگذار پُر شَوَم
از قطره های کوچک باران
از قلب های رشد نکرده
از حجم کودکان به دنیا نیامده
بگذار پُر شَوَم
شاید که عشق من
گهواره ی تولد عیسای دیگری باشد
فروغ فرخزاد

اینم دیوونه کنندس 😍😭