2733
2739
عنوان

حس ششمی پلیززز

| مشاهده متن کامل بحث + 93 بازدید | 21 پست
ممنونم عزیزم

خواهش گلی

منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
۱-   زیبایی طنازی عشق ورزی محبت مهر از صفات برجسته شماست که همه را شیفته آن زیبا روی و فتنه انگ ...

عزیز خوندم 

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز خوندم 

-   خواجه در بیت های ۱-۲- آخر فرماید ( پیشگاه خانه پیر می فروشان آب پاشیده و پاکیزه بود و مرشد پیر و با تجربه بر صدر مجلس نشسته و به دعوت پیر و جوان پرداخته بود )( همه باده نشان با آنکه از نظر قدر و منزلت کلاهشان سایه بر آسمان می انداخت به چاکری پیرو میان بسته بودند ) ( ای حافظ به میخانه معرفت بشتاب تا هزار صف آراسته از دعاهای به اجابت رسیده رندان را بر تو آشکار کنم ) خود تقسیر کنید
۲-   برای اجرای این نیت ضروریست ابتدا با استادی ماهرو با تجربه مشورت کنید و از او راهنمایی بخواهید و آنگاه اقدام کنید زیرا پیرو و مرشد بر همه مسایل آگاه و عارف است و شما باید از تجربه آنان بهره مند شوید
۳-   درشتی نکنید و با بزرگتر از خود با ادب سخن بگویید و دست از لجاجت بردارید خدمت به پدر و مادر و بزرگترها بسیار ارزشمند است و از هر ثروتی در جهان با ارزش تر است
۴-   کسی یا چیزی یا کاری را که دوست دارید اگ ربا مشورت باشد حتماً به دست می آوردی و این نیت بر آورده می شود و اضطراب شما ناشی از دو دولی و تردید شماست که باید جداً برطرف سازید تا موفق شوید قلب کسی را که چند روز قبل آزرده اید به سدت آوردی زیرا دعایش مستجاب می شود
۵-   عزیزم هر که در زندگانی خود میانه روی پیشه سازد خدایش روزی بخشد و هرکس اسراف و تبذیر پیش گیرد خدایش محروم فرماید
۶-   مسافرتی در پیش است ولی انجام نمی گیرد طلاق نیز زود است و برا ی ازدواج مقدماتش فراهم نمی باشد در امور علمی و هنری موفقیت همراه شماست
منتظر معجزه خدام.. :) بازمیشه این در ...صبح میشه این شب ... صبر داشته باش ... :)کسایی که توی تاپیکشون یا امضاشون درخواست صلوات دارن من براشون صلوات میفرستم اما حال ندارم اعلام کنم تا اینجا اومدی یه صلوات مهمونم کن به عشقم برسم:) از این کاربری دونفر استفاده میکنه خانم مارپل بازی در نیارین بگین تاپیک ها فرق داره 
2728
-   خواجه در بیت های ۱-۲- آخر فرماید ( پیشگاه خانه پیر می فروشان آب پاشیده و پاکیزه بود و مرشد ...

ممنونم عزیز

برای پیشرفت زندگیمون و خونه دار شدنم به این زودی صلوات بفرستین لطفا😣دلم میخواد خونه دار بشم خدا
مرسی عزیزم

خاهش گلی

ممنونم عزیز

خاهش گلی