2733
2739
عنوان

دلم میخاد شاغل بشم یا هرچی

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 26 پست
میشه بیشتر توضیح بدید

کار با اینستاگرام هست خیلیم آسونه لایک و فالو میکنی حقوق میدنودر ازای کارت

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی دوست دارم درامد داشته باشم ولی شوهرم اصلا راضی نمیشه نتی فروشنده بسم و اینا فعلا با خیاطی ...

اره شوهر منم اول همینو میگفت ولی من اصرار کردم

شوهر من کلا آدم به دوره

حتی اینستا ندارم،باورتون میشه؟

2731
از این کار الکیا

اون کار الکیا پول میگیرن دوستم و کلی تاپیک کار دارن و التماس می کنن من قصدم فقط کمک ب کساییه ک نیاز دارن ینی نیتم همین بود ک خدایا بهم یه کار درمنزل بده قول میدم هرکی نیاز داره ببرم حالام هرشب حداقل یه نفر میبرم بعضی روزا مثل امروز تعداد میره بالا

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
خوبه برا شروع حداقل خودم بهش ثابت کنم😐

اره خوبه خداروشکر تااینک شغل بهتری پیدا کنیم البته شوهر منک ب کار بیرون ابدا رضایت نمیده اینکارمم ۶ماه ازش پنهون کردم از عید۱۴۰۰دیگ سختم بود بهش گفتم مخالفت نکرد

2740
خب شرایطش میگی گلم پیجش هم میدی

آیدی و لینک کانال آموزشیش رو میدم الان شما باید تو تلگرام ب ادمین پیم بدی و کانال آموزشیش رو بخونی درواقع اما کارتون با اینستا هست ینی هماهنگی و واریز پول و کارکرد و اینا از طریق تلگرامه پس باید با ادمین درارتباط باشی ک سوالی چیزی داشتی بپرسی ازش کارشم خیلی راحته هرسوالی داشتی همون ادمینه خودش جواب میده

خب شرایطش میگی گلم پیجش هم میدی

آیدین ادمین تو تلگرام

Daramad_asan_instagram

لینک کانال آموزشی تلگرام گت لایک

daramad2020asan