2737
2734
عنوان

امروز هیکل سرد کفن پیچ شده رو گذاشتن تو ی گودال ب نام قبر

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درکت میکنم عزیزم انشاءالله خدابه دلت آرامش بده

منم دل خوشی از پدرم ندارم.نمیگم متنفرم ولی اصلا نمیتونم بهش نگاه کنم چون منو یاد تحقیرهاش میندازه منو یاد کارهایی میندازه که مجبور شدیم زودازدواج کنیم

من جاذب پول و ثروت الهی هستم؛مبالغ زیادی پول دائما به حسابم واریز میشود؛خداوندا سپاسگزارم😍😍😍
مجردی؟  چکار کرده بابات؟  بحثای پدر دختری خیلی جاها هست

متاهلم 

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
2731
شوهرمنم خیلی به پسرم گیرمیده الان متنتوخوندم دلم لرزیدنکنه بعدهاپسرم حرفای توروبزنه

ای خدا چرا این کارو میکنن شوهرم منم زیاد بکن نکن میکنه به پسرم

فرصت نمیدن بچه خودش بعضی اشتباهات را تجربه کنه فقط ارزش حرف خودشونو میارن پایین

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2740
از دست دعواهای همیشگی مامان باباش اعصاب بچه مشکل پیدا کرده بود یهو این کارو کرده

منم‌ همکلاسی دبیرستانم خودسوزی کرده بود.بخاطر زندان رفتن باباش و‌ خلاف بودن داداشاش

آب طلب نکرده همیشه مراد نیست، گاهی بهانه ای است که قربانی ات کنند...
پدر پدرمادر لنگشون هیچ جای دنیا نیس هیچکسی نیس که حاضر باشه تو پیشرفت کنی و ازشون ردشی و بالاتری ...

دنیا ادم خوب و بد زیاد داره گاهی بده میشه پدر مادر ....یکساله حالی ازم نپرسیدن فقط بخاطر اینکه از شوهرم جدا. نشدم من بچه دارم....بخدا شوهرمم ی فرشتس یبارم ب زور باعث جدایی من شدن اخرشم هر شب کتکم میزد بعد میخوابید ک ج ن . ه اوردم تو خونم جای من نیستی بفهمی چی کشیدم

اتفاقات خوبی قراره برای من بیفته هر روز هر ساعت منتظر ی اتفاق خوبم ممنونم از اینکه زندگی انقد قشنگههه تا زندم زندگی میکنم مردگی بماند بعد مردنم
همینکع بخشیدیش یعنی‌دوسش داری.خدا بهت ارامش بده گلم

ن بخدا نگاش ک میکنم هیچ حسی ندارم تو خالیم عین ی جسم ک حسی بهش نداری ن متنفرم ن دوسش دارم اولین باره اینجوریم کاملا بی تفاوتم