2733
2739
با عموهام رابطه خوبی ندارم درگیرم بیشتر 😐 ✌

وای منم عموهام خیلی اذیتم میکنن تا زنعمو هام

با هیچکس بحث نمیکنم چون سیمکارت پنجممه😂💆‍♀️ولی برخوردم باهات رو خودت مشخص میکنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه زن عمودارم...کاش اونم نداشتم😒انقدد عوضی همش میخواد دل بسوزونه خودش دست بالا بگیره.. چشمش بارنمی ...

ما خو همه فامیلمون همینن

بای

2731
دوتا زن عمو دارم یکی از یکی دیگه بهتر و گل تر❤😍 من حتی عمه هامم دوست دارم❤

اون حتی ای که گفتی کشت منو

زن عمو ها اصوولا همشون ي حساادت ذااتي توشون هست ك بدجنسشون كرده و مقام دوم بعد از عمه رو ب خودشون اخ ...

پس زنداییا چی میشه😕

دو تا زنعمو دارم زنای خوبین خواهرن با هم  ولی چشم دیدن منو ندارن😐چون هم به پسر عموم جواب رد دا ...

زنعموی من که رفت به عروسش گفت این دختره خودشو میخواست وصله مسرمون کنه نذاشتیم...درصورتیکه عموم چهار بار با بابام حرف زده بود واسه خاستگاری بابام گفته بود اینو میخوام بذارم کپک بزنه عموم خیلی بهش برخورده بود حالا عروسش زندگی برامون نذاشته😑😂

برین کنار  من از همتون.بیشتر دلم پره  مادرشوهرم زن عمومه😂😂😂😂😂 یه زنعمو دارم ک ...

جررر😂😂😂

2738
یکیشون خیلیییییی موذیه و زیر ابی خیلی بدجنسبازی در میاره  اینو فقط ما نمیگیما خیلی ها میگن&nbs ...

من عموم بلایی خیلی بدتر از اینایی که میگی سرمون آورده...خیلی بدتر ولی نمیدونم واقعا نمیفهمم چرا هنوزم باهاشون رفت و امد میکنیم...ما شرایط خانواده امون از هر سه تا عموهام بالاتره با اینکه پدرم واقعا بین همشون زحمتکش تر و ولخرج تر بوده...کلا من و خواهرم تحصیلاتمون از همه بالاتر بود مامانم تحصیلاتش خیلی بالا بود کار و حقوقش زیاد و خوب بود...واسه همین حتی عمو هام هم که مرد هستن کلا حسودی زندگی مارو زیاد کردن =) خیلی خیلی بلا سرمون اوردن ولی ما باز هیچکاریشون نداریم

من عموم بلایی خیلی بدتر از اینایی که میگی سرمون آورده...خیلی بدتر ولی نمیدونم واقعا نمیفهمم چرا هنوز ...

اخه ما چون باهاشون رفت و امدی نداشتیم یکم از دستشون راحت بودیم ولی تو فک کن ازهمون دورم نیششونو میزدن همیشه پشت سرمون حرف میزدن حرفای ناحق، یعنی خودشون نفسشون از جای گرم بلند میشد منو مامانمو محکوم ب پر توقعی و ناسازگاری با بابام میکردن 

برن گمشن اصلا نمیخوام بهشون فک کنم  

ولی ازین خیلی میسوزم ک حق بابامو خوردن دیدن بی عرضست ولی بازم حقشو خوردن نزاشتن حداقل با همین ارثی ک بش رسیده کاری بکنه 

جایی ک باید دستشو نگرفتن بعد وقتی مامانم برا طلاق اقدام میکرد میوفتادن وسط ک نزارن مامانم حداقل ی مهریه بگیره برا بزرگ کردن من 

هی سنگ مینداختن وسط 

چرا وقتی زندگیش نابود شد چرا اونموقعی ک خرجو مخارج نمیداد چرا وقتی معتاد بود ک الانم هست ی فکری به حالش نکردید فقط موقعی ک مامان من میرفت تکلیف زندگیشو معلوم کنه میومدن تو دادگاها مامانمو کارشو مینداختن عقب 

چرا انقدر اوضاع خیطه؟؟!                              
پس زنداییا چی میشه😕

زن داييه بد نديدم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤