2733
2734
عنوان

Opoی عزیز طرز صحبتت با اون کاربر درست نبود واقعا

| مشاهده متن کامل بحث + 447 بازدید | 47 پست
ولی پول نت مگه چقدره که بشه باهاش نون و سیب زمینی و گوجه خرید اگه کسی پول نداشته باشه نتش رو ذره ذر ...

عزیزم الان که نت گرون شده سایت هم خیلی نت میخوره پستاشون هم زیاده معلومه فعالن 20 تومن که میشه کم کم گفتم وقتی میگه هیچی نداریم بخوریم نون سه تا بخره سیب زمینی یک کیلو گوجه یک کیلو تخم مرغ هم دو سه تا میشه دیجی کالا که گرون میده همین بیست تومن همینا میشه چرا میاد میگه هیچی نداریم ولی همش تو سایت میچرخه؟ من بهشون میگم حمایتتون میکنیم با کاربرا ترشی درست کنین اسکاج ببافین لواشک درست کنین من و کاربرا ازتون حمایت همه جوره میکنیم اینجا بفروشین قبول نمیکنن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
عزیزم الان که نت گرون شده سایت هم خیلی نت میخوره پستاشون هم زیاده معلومه فعالن 20 تومن که میشه کم کم ...

آره واقعا درسته

شما چه جالب حمایت میکنی👏🏻👏🏻👌🏻🌺🌺

حالا که اینقدر خوب و مهربونین کاش پارتی منم میشدین🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😍😁سایت نی نی یار نمیخواد؟ من بعداز امتحانام یه سره میتونم درخدمت باشم😂😂🙈🙈🙈💛

خیلی دنبال کارم🙈🙈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

opo رو میشناسم کاربر خوبیه حرفشم درسته

نه اصلا به من فحش ناموسی میده میگه مردی!

ادم تنهاییم🙂هر وقت دلت خواست میتونی باهام دردل کنی ولی⁦🔮میشه بهم بگی چرا من ی چیزی بگم شما نمک می‌ریزی🙂؟فقط اینو بگم تا دلت بخواد محبت میکنم توم تا میتونی ازم سواستفاده کن🙂🔮آخه برای همین کار به وجود اومدم🙂💔⁦🌪️⁩