2733
2734
عنوان

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭نهههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 329 بازدید | 29 پست

بابا چرا انقدر ناراحتی ها را دو سه روز دیگه می میخورم رحمت کنه آدم خوبی بودیم من دیروز رفتم دکتر بهم گفت که کرونا خفیف گرفته بودی فکرشو کن من اصلاً نمی دونستم اگر میدونستم آدم خوبی بودم خدا رحمت مکن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه ها درسته نباید استرس داشت اما بیخیال بودنم کار درستی تیس...هفت روز بعد ابتلا حتما باید سیتی بدی وو میزان درگیری ریه چک بشه اینکه شما راحت گذروندید دلیل نمیشه خیال بقیه راحت باشه خیلیها هم با همین بیخیالی ها جونشونو از دست دادن متاسفانه

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست...مولانا. 
عزیزم من هم یک ماه پیش کرونا گرفتم  ۱۰درصد ریه هم‌درگیر بود ولی باور کن فقط ۶ تا آزیترومایسین ...

مامانم،خودم.خوهرام.دامادمون.مامان بزرگ.همه آلوده.دامادومامان بزرگ بستری

مامانم،خودم.خوهرام.دامادمون.مامان بزرگ.همه آلوده.دامادومامان بزرگ بستری

اشکال نداره عزیزم

ما هم کل خانواده گرفتیم تازه بقیه هم از ما گرفتن کلا ۱۳ نفر با هم گرفتیم 

مامان من هم ۴۵ درصد ریه درگیر شده بود یه هفته بستری شد 

ان شاءالله عزیزم همگی زود خوب میشید

خدایاشکرت❤❤❤
2740
اشکال نداره عزیزم ما هم کل خانواده گرفتیم تازه بقیه هم از ما گرفتن کلا ۱۳ نفر با هم گرفتیم  م ...

خواهر متاهلم وشوهرش هردو کرونا داشتن به مانگفتن.خواهر مجردم زنگ زد گفت من میام خونتون،منو مامانم گفتیم نرو اونا همش بازارن نروووو.لج کرد رنگید بهش گفت من دارم میام.اون خواهرعوضی هم نگفت نیا منوشوهرم کورونا داریم.ازمون مخفی کرد

خواهر متاهلم وشوهرش هردو کرونا داشتن به مانگفتن.خواهر مجردم زنگ زد گفت من میام خونتون،منو مامانم گفت ...

وا عجب کاری کرده 

خدا ان شاءالله همگی رو شفا بده 

والا ما آخر نفهمیدیم از کجا گرفتیم

خدایاشکرت❤❤❤
وا عجب کاری کرده  خدا ان شاءالله همگی رو شفا بده  والا ما آخر نفهمیدیم از کجا گرفتیم

مرسی.برای ما ضربه به خودی بود.تا لحظه آخرهم میگفت سرماخوردگیه با اینکه میدونست کروناست.به خواهرمجردم میگفت نرین تست ندین.دوتابچه هاش هم دارن

2706