2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه مناسب توعه اصن تو اون رو می شناسی که حرف می زنی و یادم رفت بگم پرسپولیسی ها قضاوت هم می کنن

میگن با هرکسی مثل خودش حرف بزن همینه ها .میگم لحنت مناسب یه دختر نیست میگه یادم رفت بگم قضاوت هم میکنی. چی میزنی گلم؟یه بازی انقد ارزش توهین کردن نداره

الهی برسد از جانب خدا مصلحت هایی که ارزویت بود❤️🌱
2728

واقعا نمیفهمم یه بازی ارزش داره انقدر به شخصیت همدیگه توهین بشه؟

منم مثل شما طرفدار یکی از این دو تیم هستم (برای جلوگیری از کل کل و بحث احتمالی نمیگم کدومش)

اما واقعا کاری به تیم مقابل و طرفدار هاش ندارم، طرف تیم خودم هستم و از بردش خوشحال میشم و از باختش ناراحت اما وقتی بخوام دعا کنم میگم خدا کنه تیم من ببره نمیگم تیم مقابل ببازه و فلان بشه و...

* به سلیقه های هم احترام بذاریم

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤
بحث نمیکنم  گفتن حقیقت سن نمیشناسه

ولش کن عزیزم مشخصه بچه سن هست متوجه نیست چی میگه راحت توهین میکنه به این اون😂❤

الهی برسد از جانب خدا مصلحت هایی که ارزویت بود❤️🌱
2740
واقعا نمیفهمم یه بازی ارزش داره انقدر به شخصیت همدیگه توهین بشه؟ منم مثل شما طرفدار یکی از این دو ت ...

متنفرم از فوتبال کاش زود تموم شه اینقدر شوهرم زد تو سر خودش گمونم همین چهارتار مو هم که رو سرشه بریزه

متنفرم از فوتبال کاش زود تموم شه اینقدر شوهرم زد تو سر خودش گمونم همین چهارتار مو هم که رو سرشه بریز ...

عزیزم😂😂😂

مردا اکثرا همینجوری هستن😂

تو با همه ظرافتت قوی ترینی❤...تنها ترین افراد کسانی هستند که "خودشان" را ندارند مبادا میان زنانگی و مادرانه های سخاوت مندانه ات خودت را جا بگذاری دوست مهربان من😍❤