2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوریه این چله میشه توضیح بدین منم بگیرم؟ از کی باید شروع بشه؟به کی متوسل بشم؟هربارچند دفعه بخونم س ...

من از امشب شروع کردم تا چهل روز میخونم 

شما هم میتونید برای هر حاجتی که دارید این ختم رو نیت کنید و شروع کنید.

2728
دعا یا ختم خاصی خوندین؟

ختم زیاد گرفتم ولی بیشتراز هرچیزی است استغفار واستغاثه به درگاه خدا وختم صلوات برای ردمظالم گرفتم اینم بگم تا ساعت ووقتی که خدا تعیین کرده نرسه هیچی جواب نمیده 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم
من برای ازدواجم خیلی گرهای کور داشتم حتی تا پای عقد رفتم نشد باخدا بشین خالصانه تو سجده حرف بزن ودرد ...

کاش زبونشو بلد بودم دوستم... کاش بلد بودم... نمیدونی چقددد صداش زدم چقددد التماسش کردم . ۱۱ ساله دارم ی چیزی ازش میخام. درواقع از بچگی... دیگه بریدممم... بریدمممم... دوسم نداره . تورو خداااا دعا کن رقیبم پوچ بشه . دعا کن کسی که دوسش دارم باهاش بهم بزنه . اون حق منه . وقتی دیدمش باامیید گفتم خدااینو رسونده... نمیدونی امیدی ک به خدا داری ناامید شه یعنی چی . میخام تامیک بزنم بیا لطفا 😔😔😔😔

خدایا شکرت بخاطر همه چیزایی که داریم و حواسمون نیست... میشه از خدا بخواین حاجت دلمو بده ؟ خیییلی ساله میخوامش... ❤❤
کاش زبونشو بلد بودم دوستم... کاش بلد بودم... نمیدونی چقددد صداش زدم چقددد التماسش کردم . ۱۱ ساله دار ...

گاهی هزار دوره دعا بی اجابتست گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود؛شاید خدا میخواد بهترشو سرراهت قرار بده هیچوقت چیزیو به زور نخواه خودتو بسپار دست خودش وبگو اگه اون نشه بهترینشو برام بیار؛برای حاجت گرفتن حسود نباش ازخدا زیاد بخوا واونم زیاد بهت میده 

#اللهم عجل لولیک الفرج #اللهم جعل عواقب اُمورنا خیرا #الحمدالله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته امیرالمومنین و اولاده المعصومین(ع)🍃   #ما_ملت_امام_حسینیم