2733
2739
خوشبختی وارامشت بیشتر شه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عشقی به زندگیت بیاد که خوشبخت باشی

مچکرم عزیزم 

عشقم واسه اینکه الان شرایط ازدواج نداره میگه باید از هم جدا بشیم نمیخوام بعدا آسیب ببینی😔😔😔😔😔😔

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤
مچکرم عزیزم  عشقم واسه اینکه الان شرایط ازدواج نداره میگه باید از هم جدا بشیم نمیخوام بعدا آسی ...

ازدواج کن که خوشبخت شی نه ازدواج کنی بعد نتونه خوشبختت کنه ناراحتی امروزت شاید خوشبختی فردا تو

2738
ازدواج کن که خوشبخت شی نه ازدواج کنی بعد نتونه خوشبختت کنه ناراحتی امروزت شاید خوشبختی فردا تو

هنوز ازدواج واسمون زوده آبجی 

بنظرم از ازدواج میترسه هنوز خودش هم عین من درس میخونه 😔

این زمین هر طور بگرده ،مقصد قلب من قطعا تویی ❤