2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میدونید دستام چرا زشته چون مثل شما یه عالم ژل و کاشت ندارم کرم نمیزنم بجای این کارا برای خونه و بچه ...

بیخیال

نمیخواد خودتو ناراحت کنی

اگه نکته مثبتی دیدی استفاده بکن

مابقی نکاتو بنداز سطل زباله،فکرنکن 

2731

همش تهمت تهمت تهمت که چی آخه با عکس یه اندام چاق چیو می‌خوام دروغ بگم حداقل یه اندام خوشگل میزاشتم اگه بخواستم دروغ بگم اگه واقعا کارگاهین برین مچ اونایی که بهتون دروغ میگن و بگیرین

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
منم گلابی.. انقد بدم میاد😒 کاش مستطیل بودم😕

حالا من مستطیل.میشه بپرسم چرا دوس داری مستطیل بودی؟ 😐😐😐مستطیل ینی صاف و یک دست به هیکل پسرونه معروفه 😔چون اختلاف اندازه  ها خیلی کمه من الان اختلاف دور باسن و کمرم کمه و کلا یه دستم دور کمرم 62 دور لگن 82 دور باسن 85 وزنم 50 قدم 170 دوس دارم یکم پهن تر بودم دوس دارم گلابی یا ساعت شنی بودم 😐😐😐چرا هر کی هر چیزی از خودشو نداره میخواد😔😑😭😂🤦‍♀️

محکم و سرشار از انرژی و احساساتم✨عاشقی کردن و عاشق بودن و خیلی دوس دارم❤️🌿🌸اما لبریز از بغض و حرفای نا گفتم از دنیایی که خیلی زود بهم نشون داد چه قدر میتونه بی رحم باشه 💔 و انسانیت تا کجا میتونه ویرون و نیست بشه 😔💔اما من بازم با قدرت زندگیمو عاشقانه و محکم "زندگی" میکنم🍀🙃زندگی، دوست دارم❤️خدایا دوست دارم❤️که بهم اجازه می دید تا وقتی که نفس میکشم عاشق زیبایی ها و شگفتی های جهانت باشم و لذت ببرم و حتی مرسی بابت سختی های جهانت که منو شکوفا و سبز و قوی تر از همیشه میکنه. ❤️✋🍃🙂
بیخیال نمیخواد خودتو ناراحت کنی اگه نکته مثبتی دیدی استفاده بکن مابقی نکاتو بنداز سطل زباله،فکرنک ...

دقیقا نمیدونم آخه چرا بخوام دروغ بگم 

تیکر لاغریم هست تاعید ۱۴۰۱وزن شروع ۹۰
مبتونین یک شماره جایی بدین که برنامه بگیرم من شهرستان هستم اینجا شهر کوچیک هست نداره برای برنامه غذا ...

عزیزم راستش من دکتر خاصی مد نظرم نیست اگه صرفا شماره بخوای میتونم برات جور کنم ولی خودم تاحالا دکتر تغذیه نرفتم

2738

سلام من ۱۶۳قد

وزن۷۴

هر کاری می کنم لاغر نمی شم

ورزش رژیم.....

بچه ها کمکم کنین سینه و پایین تنه خوبه اما شکم دارمو پهلو 

۲۷ سالمه با ۲تا بچه

کمکم کنیین

حالم از هیکلم بهم می خوره