2737
2739
عنوان

باسیاستها و زرنگها و موفقها تو زندگی مشترک بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 888 بازدید | 70 پست
منم همینطور..اشتباه از خودمونه .بنظرم ب کارای خوبشون فک کنیم عصابمون اروم میمونه 

اره 

بوختش جوابشونو بدیم هیچوقت نمیایم توخونه خودخوری کنیم،به وقتش جواب بدیم توخونم مدام به کارای بدشون فکر نکنیم بنده خداها کارای خوبی هم انجام میدن درحقمون..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا من به خوبیاش فکر میکنم در برابر بدیاش هیچن من مادر شوهرم موقع زایمانم سز بودم سه روز بود مرخص ش ...

متوجهم عزیزم بدی هم دارن ولی تا جای جبران هست گله ای هم نباید باشه 

من حرفم فقط اینه که به خودمون حرصو رنج ندیم

2731
هه سیاست من همش صادقانه بد بودم😐😂 دیدم تو زندگیم داره تاثیر منفی میزاره. الان سیاست دارم😌

منم

همش صداقت

آخر دیدم بابا این به من دروغ میگه عین آب خوردن

دیگه نتونستم ببخشمش از روزی که دروغ گفت بهم

شوهر من اصلا معذرت خواهی بلد نیست. نمیدونم خانواده اینها باهاشون چیکار کردن اینقدر بی‌شعور شدن

اخی عزیزم .

نامزد منم معذرت خواهی بلد نیست.

ولی نزار ایندفعه قهرتون طول بکشه عادت می‌کنه دیگ براش مهم نیست قهر کنی یا ن..

منم زیاد قهر می‌مونیم برا ک عادتمون نشه خانواده ها وساطت میکنن تا حالا دوبار خانوادمون اشتیمون دادن.

ایشالا ک مشکلت حل بشه گلم

2738
اخی عزیزم . نامزد منم معذرت خواهی بلد نیست. ولی نزار ایندفعه قهرتون طول بکشه عادت می‌کنه دیگ براش ...

آره

با قهر کردن هیچی عوض نشد که نشد که نشد

اشتباه کردم.

ای بابا اسیر اینها شدیم

زندگی میدون جنگ نیست ولی دوره الان بایدباسیاست وپرتوقع باشی تاحرمت توحفظ بشه بایدغروربه جاداشته باشی ...

این در مورد همه صدق نمیکنه .

اتفاقا من توی زندگی خودم و ادم های اطرافم فهمیدم که باید قدردان باشم . توقعی هم از کسی نداشته باشم