2737
2734
عنوان

مامان ها بیایید لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 40 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه

بچه اولم کوچیک بود من بی نمک میدادم نمیخورد مامانم گفت خودت بی مزه میخوری.یکم نمک ریختم خورد.بعد از اون کلا تو غذای بچه هام یا یه کوچولو نمک میریزم یا بعضی از غذا ها شکر خوبم میخوردن کوچولومم میخوره

خدا جون مواظب عشقام باش(شوهرم  پسرام  خونوادم)
بچه اولم کوچیک بود من بی نمک میدادم نمیخورد مامانم گفت خودت بی مزه میخوری.یکم نمک ریختم خورد.بعد از ...

امتحان میکنم ولی فکر نکنم برای بچه من جواب بده خیلی اذیتم میکنه

من و پسرم  
خب وقتی جور دیگه نمیخوره الان ۱۶ ماهشه فقط ۷ کیلو و نیم وزنش و فقط شیر میخوره 

چی بگم والا گلی آخه شیر هم که سیر نمیکنه بچه رو. شیره ی انگور بهش بده اشتهاش باز شه خونساز هم هست واسش خوبه

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2738
ممنونم عزیزم یعنی اشکال نداره تلوزیون ببینه 

نه عزیزم چه مشکلی بخدا بچه من ۷ ماهه بود، پاندا کنگفوکار نشون میداد انقدر ذوق میکرد پاهاشو میکوبید زمین و غش غش میخندید، نمیدونم چه تصوری از این برنامه کودک داشت اون موقع، از صبح تا شب هم تی وی روشن بود، پسرم دیر به حرف افتاد دقیقا سه سالگی شروع کرد به حرف زدن اما اصلا برای تماشای تلویزیون نبود، چون من تنها بودم و هیچ بچه هم سن و سالی دور و برش نبود، یعتی کلا هیچ کس نبود، برای همین دایره لغاتش خیلی کم بود، اما یهو به حرف افتاد،

الان مشکل تلیزیون دیدنش نیست، مشکل اینجاس که فقط سرلاک میخوره

براش سوپ درست کن بریز مخلوط کن کاملا یکدست بشه میخوره

من به پسرم تا ۱۸ ماهگی انواع سوپ و آش رو اینجوری میدادم، چون دندوناش واقعا اذیتش میکرد، برنج نیم دونه رو در حد له با خورشت قاطی میکردم بهش میدادم

نه عزیزم چه مشکلی بخدا بچه من ۷ ماهه بود، پاندا کنگفوکار نشون میداد انقدر ذوق میکرد پاهاشو میکوبید ز ...

زنده باشه خدا زیر سایه پدر مادر نگهش داره ممنونم گلم باشه حتما 

من و پسرم