2737
2739
عنوان

شوهرهای شما هم بعضی وقتی کارای زنونه میکنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 18319 بازدید | 295 پست

اصلا حساس نشو  ولی از موضع خودت پایین نیا نه تشویق باشه نه اطهار نظری مردت  از   بی توجهی شما دچار عذاب وجدان میشه  اگر خیلی گفتی پرده حجب بین شما از بین میره  اگر هم اطهار نظر کردی ممکنه بد برداشت بشه

سلام . به نظر من اصلا مشکلی نداره . چیزیرو که دلش میخاد براش فراهم کن . اینطوری کلا از سرش میفته . وگرنه ذهنش درگیر میشه . بچه هم بیار . این شخصیت آدم ها مسئولیت پذیر  هستند . یه عده خرافاتی حرف هایی میزنند که به حرفشون گوش نده .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم حالا زدن موهای پا بعضی مردا میزنن،احساس تمیزی میکنن به قول خودشون 

دقیقا همینطوره. من از نوجوانی از موهای بدن بدم اومد و همیشه مثلا ماهی 1بار تمیز میکنم و هیچ ربطی به هیچ مریضی هم نداره. مو مال روی سر هست. منم بقول خانوم زهرا، احساس تمیزی و سبک بودن میکنم. خانومی ک نگران شوهرت هستی بخاطر این موضوع، اصلا نگران نباش. حتی علاقه به جوراب زنونه هم تا حدودی طبیعیه. تا چیزی روابط و روال زندگیتون رو بهم نریخته اصلا نگران نباش. ولی میتونی جهت مشاوره با مشاور  در ارتباط باشی جهت آرامش فکری و اطمینان کامل. 

2728
عزیزم به نظر من خودت بهتر میدونی اینجا خیلیا براشون واقعا عجیب غریبه و اینکه یه طرفه دارن نگاه میکنن ...

درود به شما، امیدوارم زندگیتون روز به روز بهتر و زیباتر و هیجان انگیز تر بشه. چقد خوبه ک خانم هایی مثل شما توی این فضای مجازی باشند و  از نکات خوب روابطشان بگن و باعث دلگرمی و آرامش بقیه بشن. از نگاه زیباتون لذت بردم

آره همین یکیه ولی اگه ادامه داد چی ؟ بزارم راحت باشه ؟

بله خانوم. محترم

بزار راحت باشه. اینکه دوستان بهت میگن حساس نباش درست میگن. فقط سعی کن هم تو این زمینه بهش گیر ندی هم خیلی هم عادی برخورد کنی ممکنه اینجور احساس راحتی کنه بیشتر نشه و حتی کمتر هم بشه. این موضوع اصلا نگران کننده نیست. ممکنه حتی برخورد و واکنش خوب شمارو تو این مسئله ببینه روابطتتوندخیای هم بهتر بشه. انشالله ک همه چی همونجور بشه ک شما میخواین🌹🙏

2738