2733
2734
عنوان

بابام گفت بالاخره تصمیمتو بگیر 😶🤥بیاین کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 53 پست
پس هیچ نظریه ای نمیمونه. عزیزم بخدا ما راضی ب نابودی زندگیت نیستیم، اما اینده ی تو با این ادم یه زن ...

چون دوست بودیم و تو  دوستی خیلییی خوب بود وابسته شوم

زشت ترین دختر سایت هستم🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😢😢😢😢اخه یکم بهش وابستگی دارم هنوز همین فقط 

ای بابا

ادم ب بالشش عادت میکنه ک ادم چیزی نیس

اون اراده ی توعه

میدونی مث چیه

انگار تو یه گل چیدی ک خار هاش رفته تو دستت 

حالا که چند روزه ذست نزدی خار گل تو دستت نرفته دلت برا خود گل تنگ میشه حتی خار های دورش یادت نیس.

ولی یادت نره بازم بگیریش دستت قراره خاراش بره تو دستت و اسیب بزنه بهت

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون
چون دوست بودیم و تو  دوستی خیلییی خوب بود وابسته شوم

فقط یه عادته

سختیش ۱ ماهه

بعدش یه عمر راحت میشی

وقتتو با فامیل و دوست و خانواده و گردش پر کن ب هیچ عنوانم سمت اهنگ احساسی ترو تا ۱ ماه

ببین چجور از سرت میوفته

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون

اون تاپیکتو قفل کردی حالا ک بهت پیام داده بهش بگو ک توهم دوس داری باهم خوب زندگی کنین مشکلاتتونو رو در رو بهم دیگ بگین و سعی کنین حلش کنین کاری نکن ک همه چی بدتر بشه با ارامش باهاش صحبت کن و ب اونم اجازه سروصدا نده بهش بگو من ب پدر و مادرت احترام میزارم اما از توهم توقع دارم ک این کارو بکنی...هر کار خوبی ک انجام میده توهم همون کارو بکن بهش بگو اگ مثلا من ب پدرو مادرت بی احترامی کنم ت میتونی ب پدرو مادر من احترام بزاری؟ بهش بگو هر رفتار خوبی ک داشته باشه توهم متقابلا همون رفتارو داری😥چقد تایپ کردم

2738

طلاق بگیر صد درصد این اصلا فکر نداره چرا میخواید تو رابطه های مریضو اشتباه بمونید الان طلاق نگیری چند سال دیگه میگی ای دل قافل چه عمرمو پای این آدم گذاشتم موهام سفید شده فلان شدم الان تا راه هموارتره جدا شو