2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اشپزخونه داره از شمالی نور می گیره و پذیرایی از جنوبی اگه جاش رو با خواب عوض کنم کل پذیراییم فقط از ...

خب بنظر من مشکلی نداره اگه نور جنوبی کافی باشه و رو به کوچه 

چون معمولا سمت حیاط نور کمتری میگیره حالا با توجه به متراژ زمین و زیربنای خونه 

اما اگه دوبره خونه که دیگه مشکلی نیست 

خودتون موقعیت رو دیدید بهتر از همه میتونید تصمیم بگیرید 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2728

عزیزم چرا خونه 135 متری مث 60 متری ها فقط ی حمام مستر داشته باشه؟ لتاقها رو ببر کنار هم یعنی اون اتاق تنهای اون طرف رو بیار جاشو با اشپزخونه عوص کن منتها ب اندازه اتاقی که سرش دستشویی داره کوچکش کن قسمتی ک اضافه میاد دیوار حموم درست کن انگار اون اتاق کوچکه دستشگیی داره یکی عین اون ولی حمام... البته که از دستشویی بیشتر میشه فصاش چون اتاقه(اشپزخونه فعلی) بیشتره عرضش... 

بعدم خونهدت بزرگ تر دیده نیشه اشپزخونه اینوری بیاد سر پذیرایی... 

میشه کمکم کنی چن تا از نکاتش رو بگی خواهشا🙏🙏🙏

اول اینکه من نمیدونم این کدوم شهره اما تو بیشتر شهرها سالهاست که پله و آسانسور از یه راهرو منسوخ شده چون ضوابط آتش نشانی اجازه نمیده۲- شما خونه سه خوابه دارین اما حمام فقط تو خواب مستر هست، حتما اشتباهه۳- یه خوابو برده جایی که درش درست وسط سالن باز میشه اما حتی خواب مهمان نیست که توجیه داشته باشه چون سرویس مجزا نداره۴- کلا باید بازنگری شه محل فضاها، اگه خواب بیاد جای آشپزخونه و سرویس ها و حموم هم درست شن حتما بهتر میشه۵- نهایتا اینکه من نمیدونم سمت شمال نقشتون الان کجاست چون نورگیریها هم خیلی تو‌جانمایی فضاها تاثیر داره

💚💖
2740
باشه عزیزم حداقل دو تا مهمش رو بگو خواهش🙏🙏

بنظرم بهتره جای اشپزخونه با اون یکی اتاق عوض شه

چجوری طراحی کرده که حتی فضای عمومی و خصوصی رو از هم جدا نکرده

اتاق خوابا باید کنار هم باشن

پذیرایی که یک فضای عمومی هستش نباید در اتاق خواب مستقیم به سمتش باز شه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم