2737
2739
اخه عزیزم من شاهنامه زیاد میخونم و عاشق اسماشون هستم ولی مثلا بیام اگه روزی دختر دار شدم اسمشو بذارم ...

منظورم اونجور اسمها نیست، همین اسمهایی که معمول بودند و الان دیگه کسی نمیپسنده، مثلا پریسا، مریم، فریبا، لیلا، محبوبه، مهناز....

منظورم اونجور اسمها نیست، همین اسمهایی که معمول بودند و الان دیگه کسی نمیپسنده، مثلا پریسا، مریم، فر ...

خب اینا بهشون اسمهای اصیل نمیگن، بهشون میگن اسمهای قدیمی.

همون خارجیا که مثالشونو زدی اسمهای اصیل میذارن روی بچه هاشون، نه اسم های قدیمی، مثلا اسم دیوید که اسم بچه فامیلمون تو نروژ هستش از دیوید هیوم فیلسوف اسکاتلندی گرفته شده، یا ویلیام که میشنویم از ادم اصیلی مثل ویلیام شکسپیر گرفته شده، یا ناپلئون از ناپلئون بناپارت گرفته شده.

اسم هر بچه‌یی که زیاده توی خارجی ها به قول خودتون، سرچش کن قطعا یه ادم بزرگ و تاثیر گذار میبینین، ولی مثلا اسمی مثل پریسا یا مهناز هیچ شخصیت بزرگی نداریم نه تو داستانامون نه تو واقعیت..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اینا بهشون اسمهای اصیل نمیگن، بهشون میگن اسمهای قدیمی. همون خارجیا که مثالشونو زدی اسمهای اصیل م ...

نه عزیزم اینها قدیمی نیستن و اروپاییها و امریکاییها اصلا بحثی بنام اسم قدیمی و جدید ندارن، همه اسمهایی که قرنهاست دارن میذارن باز همونها رو ادامه میدن

نه عزیزم اینها قدیمی نیستن و اروپاییها و امریکاییها اصلا بحثی بنام اسم قدیمی و جدید ندارن، همه اسمها ...

خب به اون دلیله گفتم ادامه‌ش میدن، حرفامو انگار کامل نخوندی، بیخیال هرکس نظری داره🙂❤

2731
خب اینا بهشون اسمهای اصیل نمیگن، بهشون میگن اسمهای قدیمی. همون خارجیا که مثالشونو زدی اسمهای اصیل م ...

دیوید که از روی اسم داوود برداشته شده .اکثر اسماشون اسمای قدیمی و اسم پیامبران بنی اسرائیل یا قدیسان مسیحی و حواریونه اتفاقا

دیوید که از روی اسم داوود برداشته شده .اکثر اسماشون اسمای قدیمی و اسم پیامبران بنی اسرائیل یا قدیسان ...

اینطور نیست😅من با مطالعه و جاهایی که رفتم اینارو گفتم حالا شمارو نمیدونم😅درسته اسم فرشته‌های الهی زیاد توشون هست، ولی اسم پیامبرا خیر نیست، و اکثرا اسم بزرگان تاریخشون هست

اینطور نیست😅من با مطالعه و جاهایی که رفتم اینارو گفتم حالا شمارو نمیدونم😅درسته اسم فرشته‌های الهی ...

اتفاقا با مطالعه دقیق گفتم مثلا اسم جوزف به معنی یوسف منظور اصلا یوسف پیامبر ما نیست ولی منظور یوسف نجار پدرخوانده ی حضرت عیسی هست .

یا ماریا علاوه بر حضرت مریم ما ، منظورشون  مریم مجدلیه  اس  ازین دست اسم ها زیاد دارن .

اتفاقا با مطالعه دقیق گفتم مثلا اسم جوزف به معنی یوسف منظور اصلا یوسف پیامبر ما نیست ولی منظور یوسف ...

اگه بری مطالعات دقیقت رو کامل کنی به این نتیجه میرسی که از ۱۰۰ تا اسم محبوب خارجیا فقط ۵ تا ۶ تاش ازینایی بود که گفتی:)

2738
اگه بری مطالعات دقیقت رو کامل کنی به این نتیجه میرسی که از ۱۰۰ تا اسم محبوب خارجیا فقط ۵ تا ۶ تاش از ...

الان بحث اسم دیوید بود که شما گفتی اسم پیامبر نیست 😁جزو صدتا اسم محبوب باشه یا نباشه (که قطعا کشور به کشور فرق میکنه و امارو به طور کلی بخوای نسبت بدی به کل خارج اشتباهه 😁)خیلی اسامی ای که میشنویم ازونا تو این کتگوری قرار میگیره .۶ تا هم اتفاقا امار کمی نیست مهم اینه که هست و استفاده میشه 

مثل اینه که بگیم تو اسمای محبوب ایرانی هم فقط یکی دوتا مذهبی هست یا اسم علی رو به خاطر محمد علی کلای میذارن رو بچه ها شاید عده ای باشن که واقعا به این خاطر اینکارو کنن ولی دلیل اصلی نیست

البته منظورم به این حرفا انتخاب اسم مذهبی نیست خودم مذهبی انتخاب نمیکنم فقط تحریف نکردن حقیقت در راستای اثبات حرفامونه

الان بحث اسم دیوید بود که شما گفتی اسم پیامبر نیست 😁جزو صدتا اسم محبوب باشه یا نباشه (که قطعا کشور ...

خب همونه دیگه میگم برو مطالعاتت رو کامل کن🤦🏻‍♀️گلم برو مقالات پارتیک هنکس رو "کامل" مطالعه کن که به چیزایی که گفتم برسی😄❤روز خوش

خب به اون دلیله گفتم ادامه‌ش میدن، حرفامو انگار کامل نخوندی، بیخیال هرکس نظری داره🙂❤

به اون دلیل نیست، چون یه درصدیش رو اسطوره هاشون بوده نه همه اسمهایی که قرنهاست استفاده می کنند