2737
2739
عنوان

واقعا که به منطق نی نی سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 206 بازدید | 26 پست
بعضی مواقع خیلیم لازمه، اینجا سایت عمومیه، هر کسی توش رفت و آمد داره حتی بچه هر حرفیم نباید زده بشه ...

من درباره توسل به شهدا تاپیک زدم گزارش زدن تعطیل شد 

چرا ؟ خدا خودش نگفته مگ عند ربهم یرزقون مگ نگفته نزد من روزی میخورن مگ نگفته با واسطه بیاید پیش من  

قطعا همه جا ملک خداست ولی این اجازه رو خدا بهمون داده یا حالا حاجتمون میده یا نمیده مث وقتی ک ب فلان اشنات میگی با رئیس فلان شرکت اشنایی سفارشم منم بکن 

حالا یا اون رئیس قبول میکن یا نمیکن 

بابا این عکسو گذاشته بودم گزارش زده یکی زیرشم نوشته بودم لات خیابونی کی بودی تو آدم حداقل مینویسه پا ...

مسخره است ، پس من باید بدونم مزاق کاربرا چیه ی موقع یه حرفی نزنم چند نفر بدشون بیاد گزارش بزنن تو دهنی بخورم نتونم حرفی ک تایپ کردم در جواب یکی بفرستم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من درباره توسل به شهدا تاپیک زدم گزارش زدن تعطیل شد  چرا ؟ خدا خودش نگفته مگ عند ربهم یرزقون م ...

اینو قبول دارم چون خودمم دیدم که اینجور تاپیکا تعطیل میشن متاسفانه ، ولی نی‌نی یار ها اگه ببینن دعوا قراره بشه تعطیلش میکنن، بهتره اینجور تاپیک ها رو قفل کنی و اون کساییو که فکر میکنی جنبشو دارن تگ کنی که بخونن، وگرنه اگه باز باشه چون مخالف در این مورد زیاده احتمال ترکیدن هست متاسفانه 

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
2731
اینو قبول دارم چون خودمم دیدم که اینجور تاپیکا تعطیل میشن متاسفانه ، ولی نی‌نی یار ها اگه ببینن دعوا ...

دلیل نمیشه 

پس چطور تاپیکای جنسی بعضی وقتا من می بینم تهطیل نمیکنن 

دلیل نمیشه  پس چطور تاپیکای جنسی بعضی وقتا من می بینم تهطیل نمیکنن

من توی هر کدومشون بودم یا دیدم یا خود استارتر تعلیق شده یا تاپیک ترکیده ممکنه همون لحظه نباشه ولی میترکه در نهایت

الزاما هر نظری محترم نیست، نظر و تفکر داعشی ها و نازی ها محترم نیست، اساسا احترام برای نظر نیست، نظرات یا معتبر هستند یا معتبر نیستند، یا اگر بخواییم مبتلا به نگاه سیاه و سفید نشیم و تقسیم بندی خودی و غیرخودی توی ذهن مون شکل نگیره که نظر خودی معتبر و غیرخودی نامعبتره؛ میگیم هر نظری به درجاتی معتبره. احترام مال صاحب نظره، پس آدما محترمن ولی نظرات الزاما محترم نیستن، نظرات یا معتبرن یا معتبر نیستن، یا درجاتی از اعتبار رو دارن🙌. ممنون میشم برای حاجتم صلوات بفرستین 🙏🏻🩷
دلیل نمیشه  پس چطور تاپیکای جنسی بعضی وقتا من می بینم تهطیل نمیکنن

بعدشم ما برای حفظ حرمت تاپیکو قفل میکنیم که توهینی نشه، تاپیکو بزن ولی اگه احساس کردی داره توهینی یا دعوایی میشه قفلش کن خیلی از بچه ها اینکارو میکنن

2738
من توی هر کدومشون بودم یا دیدم یا خود استارتر تعلیق شده یا تاپیک ترکیده ممکنه همون لحظه نباشه ولی می ...

من یدونه رو زدم یا دوتا ولی دیدم تعطیل نشده  شایدهم بعدا تعطیلش کردن  ولی خیلی جنسی نبود ولی جوریم بود ک ب قول برای بچ اگ بیاد این سایت زشته