2733
2734
عنوان

خیانت طلاهامو بفروشم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 43 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا نه خودشم میزاره

ببین اگه خیلی دوس داری زمین بخرین و کیس خوبیه 

نهایت نصف طلاهاتو بهش بده بگو نصفشو به نامت کنه

اگه این کارو انجام نداد هیییییچوقت حتی بگی میفروشم خونه دار میشیم هم این کار رو نکن 

2728
ببین اگه خیلی دوس داری زمین بخرین و کیس خوبیه  نهایت نصف طلاهاتو بهش بده بگو نصفشو به نامت کنه ...

خودش چن تا زمینم داره هی گفتم بفروش خونه بخر یا یه زمین مناسب زیر بار نرفت وقتیم میگم بزن به نامم میگ منو تو نداریم چ فرقی داره

2740
شرایط من فرق داره

خب بگو نصفشو به اسمت بزنه 

خدا جون ازت خواهش میکنم این دفعه تو ذوقم نزن بزار صدای قلب تو دلیم رو بشنوم .صحیح وسالم به دنیا بیاد بغلش کنم ...    آخیش ۶هفته و۳روز درتاریخ۱۳۹۹/۱۲/۲۴صدای قلب تو دلیمو شنیدم .خدا کنه غربالگری اول برم بگه سالمه سالمه     آخیش خدارو هزار مرتبه شکر غربالگری اول فندوقم سالم بود      
اصلا سر دوراهی گیر کردم رومم نمیشه به خانوادم بگم

اصلا نفروش اون داره از تو پول میگیره اون باید یچیزی به نامت کنه 

گلم آدمیزاده وسه خوشبختی طمع میکنه شاید با خودت بگی زمین می‌خره خونه دار میشیم منو پسرم 

وسه خاطر پسرم این کارو میکنم 

اما نکن انگاری الان طلا هاتو بفروشی بدی من، من قول بدم زمین میخرم شمارم میزارم توش به من هییییچ اعتمادی نیست به این مرد هم هیچ اعتمادی نیست 

من اینارو تازه خریدم یکمشم بابام قبل اینا ک بیشترشم بابام خریده بود فروخت خورد رفت

دیگه نخر که بخواهی پس انداز کنی  برای خودت خرج کن 

خدایا به جهت نعمت های بسیاری که به من دادی از تو سپاسگزارم https://harfeto.timefriend.net/16294449164816