2737
2739
عنوان

ی عده تو این سایت

| مشاهده متن کامل بحث + 314 بازدید | 53 پست
خب آدم اعتماد میکنه بهشون معمولا وقتی آدم خودش نمیدونه چه تصمیمی درسته میره مشاوره 

اسمشون روشه دیگه یعنی مشاور ن تصمیم گیرنده باید ببینی چی میگن بر اساس مصلحت خودت از مشاوره ها استفاده کنی چون مشاور هرچقدر هم حاذق باشه تا با طرف زندگی نکنه نمیتونه خودش را جای طرف مقابل بزاره و تصمیم درست را بگه نمیدونم تونستم منظورمو بفهمونم یا ن

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
اسمشون روشه دیگه یعنی مشاور ن تصمیم گیرنده باید ببینی چی میگن بر اساس مصلحت خودت از مشاوره ها استفاد ...

متوجه شدم ولی اگه اینطور بخوایم حساب کنیم اصلا به مشاور نیاز نداریم پس 😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

متوجه شدم ولی اگه اینطور بخوایم حساب کنیم اصلا به مشاور نیاز نداریم پس 😅

عقل ادم ها ک مثل هم نیس ی موقع تو ی موضوع عقل یکی بهتر میرسه مشاور رفتن هم همینه ی وقت تو میری ی مشاور و لی عقلش نصف عقل تو هم نمیکشه و ی راهنمایی میکنه ک ب ضررت تمام میشه ولی ی مشاور دیگه عقلش بهتره یا کار کرده واقعا و تجربه بهتری داره از اون استفاده میکنی و لی در نهایت تویی ک باید تصمیم بگیری  ک چکا  کنی

اقاهستم ب کوری چشم دشمنان😂عامو چرا گزارش میزنی😐بچه خوبی باشی میتونی لواشک برداری😊فقط باکلاسا لایک کنند  😂بی کلاسا ریپ نکنند😐😂بترکه چشم حسود اگه من ترکیدم😂
عقل ادم ها ک مثل هم نیس ی موقع تو ی موضوع عقل یکی بهتر میرسه مشاور رفتن هم همینه ی وقت تو میری ی مشا ...

که اکثرا مشاورا نمیدونن چی بگن و فقط پولمونو در بهترین حالت توی چاه میریزیم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2731
که اکثرا مشاورا نمیدونن چی بگن و فقط پولمونو در بهترین حالت توی چاه میریزیم 

چقدر پول مشاور دادی؟

چقدر پول مشاور دادی؟

مشاورای زیادی رفتم تو زندگیم همشونم بیخود 

خب پس هنوز داغی بزار دوسه سال بگذره بعد بیام ازت سوال بپرسم

چه خوب 

مثل یه  جغد شوم منتظر خبر بد شنیدن از یه دوست غریبه هستی 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
کم شاید ۲ ۳ ماه

عزیزم 

یه عده داغون منتظر شنیدن خبر ناراحتی این و اون هستن 

ول کن عزیز 

سرصبحی اینم گیر آورده 

برو عزیزم موفق باشی و آینده روشن 

من کاربر از سال 96 هستم ولی اسمم روتغییر دادم باید اینکارو میکردم اسمم نزدیک به همین اسمم بود 
2740
عزیزم  یه عده داغون منتظر شنیدن خبر ناراحتی این و اون هستن  ول کن عزیز  سرصبحی این ...

اره دقیقا متوجه شدم

مرسی از انرژیت دوست قشنگم♥️♥️😍😍🙏🏻🙏🏻🙏🏻

من یک ام اسی هستم و قراره مثل همه بخندم ، حرف بزنم ، به خاطر بسپرم ، بد‌و‌‌‌‌‌م بدوم..🕊