2752
2734
این برنامه رو تو اینترنتم درموردش بخونی توضیح داده که وقتی نصبش کنی رو گوشی طرفی که میخوای رو گوشیش ...

عزیزم همچین چیزی نیس اصن اگه نگرانی میتونی گوشیتو ببری یه گوشی فروشی برات چک کنه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم همچین چیزی نیس اصن اگه نگرانی میتونی گوشیتو ببری یه گوشی فروشی برات چک کنه

عزیزم هس خیلی برنامه ها هس ک روی گوشی میریزی تمااااااام اطلاعات گوشی از جمله شبکه های اجتماعی پیامها تماسها سرچ گوگل و حتی موقعیت مکانی طرف برات میاد...برنامه هم بعد ازینکه نصب کنی بطور خودکار مخفی میشه...ولی بری تو تنظیمات گوشی قسمت برنامه ها هس...ایکونشم ی ربات سبزه

2731
عزیزم هس خیلی برنامه ها هس ک روی گوشی میریزی تمااااااام اطلاعات گوشی از جمله شبکه های اجتماعی پیامها ...

شما درمورد برنامه همیارم چیزی میدونید؟ اینا همشون همینجوری ان که باید اشتراکشونو خریداری کرد درسته؟ 

شما درمورد برنامه همیارم چیزی میدونید؟ اینا همشون همینجوری ان که باید اشتراکشونو خریداری کرد درسته؟& ...

اره عزیزم باید اشتراک بخری نمیدونم ۱ ماهه داره ۳ ماه و ۶ ماهه و ۱ ساله...پولیه دیگه...ولی همیارو نشنیدم تا بحال...

عزیزم هس خیلی برنامه ها هس ک روی گوشی میریزی تمااااااام اطلاعات گوشی از جمله شبکه های اجتماعی پیامها ...

من منظورم این بود امکان نداره توی سرچ برنامه نیاد بالا وگرنه خودم میدونم که هست

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜