2733
2739
عنوان

داستان جشن عقدی که گرفته نشد

| مشاهده متن کامل بحث + 1181 بازدید | 106 پست
خوش به حال عروستون سال‌ها گذشته و من هنوز حسرت جشنی که نگرفتن و دلی که سوزوندن و توجهی که ندیدم به ...

آخی عزیزم... حالا جالبش اینه نه داداشم نه نامزدش هیچ کدوم جشن عقد نمیخواستن مامانم به زور براشون گرفت همه هزینشم خودش داد😂 الان اونا میگن خوب شد گرفتیم خیلی جشن خوبی بود.... گفت الان میگن نه به خاطر هزینه هاشه شاید بعدم جوونن بعدنا به دلشون میمونه☹️

فقط 23 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
آخی عزیزم... حالا جالبش اینه نه داداشم نه نامزدش هیچ کدوم جشن عقد نمیخواستن مامانم به زور براشون گرف ...

درد پدر و مادرای توجیه و انسان تو سر اونایی که بار غم رو روی دل و سنگینی زندگی رو روی شانه‌های ناتوان دیدن و برنداشتن

هرکی تو تاپیکا با نظر من مخالفه یادش باشه مخاطبم فقط و فقط استارتره. حرفی داری به استارتر بزن همونجوری که من حرفم رو به استارتر گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘