2737
2734

اگه اخلاق یا رفتار خوبی نداره که بقیه نمیتونن باهاش معاشرت کنن، باید رو خودش کار کنه

ولی اگه شخصیتش و اخلاقش خوبه، میتونه دوست داشته باشه و خودش نمیخواد مشکلی نداره. سبک زندگیشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

۲۲ . دبیرستانمو دوست نداشتم . هیچ دوستی نداشتم . یعنی داشتما ولی قوی نبود  . بعدشم دانشگاه تا خ ...

منم از دبیرستان تنها شدم چون دوستام هیچ کدوم باب دلم نبودن.احساس بدبختی نکن سرت که شلوغ بشه سر کار که بری دیگه وفت نداری به این چیزا حتی فکر کنی. خیلی وقتا کم میاری چه برسه با دوست بخوای وقت بگذرونی 

اگه اخلاق یا رفتار خوبی نداره که بقیه نمیتونن باهاش معاشرت کنن، باید رو خودش کار کنه ولی اگه شخصیتش ...

نه.  دوست داشتم ولی  مثلا خیلی رابطه ی سطحی داشتم اخ۷  دوستم همیشه در حال درس خوندن بود . با بقیه ام سختم بود دوران دبیرستان . ولی  الانم اصلا دانشگاه مجازیه

2731
منم از دبیرستان تنها شدم چون دوستام هیچ کدوم باب دلم نبودن.احساس بدبختی نکن سرت که شلوغ بشه سر کار ک ...

چی کاره ایی شما ؟ وایی حس خلا دارم . یه حس حسرتتت خیلی قوی  وای ک دوست ندارم نمیدونم دلم میلرزه . ادمارو باهم میبینم . 

چرا نداری

خیلی وقته ندارم از وقتی با شوهرم دوست شدم

خوشش نمیومد اولش خیلی اذیت شدم

اما الان نه تازه خیلی ام خوب شد

وقتم الکی هدر میرفت خیلی وقتام برام دردسر میشدن

اما به جاش دانشگاه رفتم و کلاس زبان

اصن وقت خالی ندارم

آشپزی میکنم و به خودمو شوهرم میرسم

تفریحمون دوتاییه

2738