2752
2739
چیکار کردین شما ؟ 

هیجی هست همچنان‌ یک چند تا دعا از یکی گرفتن زدن به در خونه. داداشم ازدواج کردی اذیت نمیکنن ولی خانمش نباشه تا صبح سر و صدا میکنن و پتو از روش میکشن . 

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
چون قبل از بارداریم منو صدا میکردن ، لباسای مردم رو میاوردن میزاشتن تو حموم خونمون و خیلی زیاده اگه ...

الهی بگردم پسر کوچولوت طفلی.ببین حتما پیش یک دعا نویس برو

رفتی چیزی هم نگو ببین چی میگن متوجه میشن؟تا معلوم شه راست میگن یادروغ

قران از همه قوی تره

اوناهم شاید بادعاهای مجربی چیزی بتونن کاری کنن چون ظلم دیگه بسه باید ارامش داشته باشید ان شاءالله 

چون قبل از بارداریم منو صدا میکردن ، لباسای مردم رو میاوردن میزاشتن تو حموم خونمون و خیلی زیاده اگه ...

آره منم با صدای بابام که فوت شده صدا میزنن.

یا گاهی با صدای مامانم

پناه بر خدا امیدوارم دامنه دار نشه 

ببین یکی از آشناهامون این کارو کرد یک تیکه نون گرفت دستش باهاشون حرف زد گفت به ما کاری نداشته باشین ما هم باهاتون کار نداریم کنار هم راحت زندگی کنیم. بچشو ول کردن. 

یک بوی خاصیه بینی میسوزونه مثل باد رد میشه از کنارت‌ اگه نشسته باشه که ثابته 

خونم نم داره ممکنه از اون باشه این بو نزدیک کمد جا رختخوابی میاد تشکمم یبار اونجا داشت میپوسید قدیمیه مشکلیه که همیشه دارم با خونه.بو طبیعیه؟