2733
2739
آخه اونم حسادت داره عتیقه؟😃

نگو منفوره بگو سلیقه من نیست 

منم اگه یه چیز به هنرمند مورد علاقت بگم قطعا بدت میاد 

یاد بگیر به بقیه سلایق احترام بذاری 

تمام 😏

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚
بی نظیر بود یه شخصیت عجیب  یه رقص خاص اهنگای خارق‌العاده‌ مرموز در عین حال محبوب عالییییی بود ...

یه سوال بپرسم؟ یکی از دلایل مشهور بودنش تغیر جنسیتشه ولی چرا هیچ کس تو این تاپیک بهش اشاره نکرد؟ 

دلٺ درماندھ میمیࢪد اگࢪ غافل شوی از او، به هࢪ وقٺی صدایش کن حمایٺ میکند حٺما❣️الله❣️        💚بر جمال دلربای مهدی صلوات💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه حرفت واقعا غیر عقلانیه  چون ماکان منفوره تو کنسرت اردبیل در عرض 4 دقیقه کل بلیتای سالن فرو ...

تو ابی و داریوش و معین رو بیار ایران در عرض ۴ثانیه بلیطاشون فروش میره.یا اگه میخوای یه میکروفون و دوربین بگیر دستت و برو تو خیابون از مردم نظرسنجی کن و بگو ابی یا ماکان

تو ابی و داریوش و معین رو بیار ایران در عرض ۴ثانیه بلیطاشون فروش میره.یا اگه میخوای یه میکروفون و دو ...

خب بحث همینه دوست عزیز 

خواننده های مجاز داخل کشور رو با داخلیا مقایسه کن 

بعدم کسی ادعا نکرده که مثلا این دوتا دهه هفتادیذاز داریوش بهترن! ما فقط میگیم از سبک اهنگای اونا هم خوشمون میاد 

بازم دلیل نمیشه بی احترامی کنی 

2728
یه سوال بپرسم؟ یکی از دلایل مشهور بودنش تغیر جنسیتشه ولی چرا هیچ کس تو این تاپیک بهش اشاره نکرد؟&nbs ...

اصلا هیچ ربطی به تغییر جنسیتش نداره مایکل قبل از تغییر جنسیت اینقدر مشهور بود که سلطان هیپ هاپ تو دوره ی خودش بود 

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
اصلا هیچ ربطی به تغییر جنسیتش نداره مایکل قبل از تغییر جنسیت اینقدر مشهور بود که سلطان هیپ هاپ تو دو ...

اها مرسی اخه من شنیده بودم به خاطر اون قضیه بوده

اها مرسی اخه من شنیده بودم به خاطر اون قضیه بوده

نه عزیزدلم خواهش میکنم♥️

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛
2738
یه سوال بپرسم؟ یکی از دلایل مشهور بودنش تغیر جنسیتشه ولی چرا هیچ کس تو این تاپیک بهش اشاره نکرد؟&nbs ...

چی می گی مایکل هیچ تغییر جنسیتی نداده خوبه که چند تا زن داشته  ۳ تا هم بچه داره    این که مثل زنا شده به خاطر بیماری پوستیشه

خب چون یه اسطوره بود در زمان خودش ‌شما فک کن این همه رکورد داشته باشی تو موسیقی بعد میخوای مشهور نشی ؟ بعد مایکل سبک جدید رقص و موسیقی رو ساخت کلا موسیقی رو دگرگون کرد کی مثل اونه واقعا !!  اما تنها دلیلش این نیس ...کلی حاشیه داشت بنده بهتر بگم پر حاشیه ترین چهره کره خاکی   مثلا یکیش همین بچه باز بودن .. یا اینکه یدفه سفید شد تعجب آور بود خب برا همه . خب همه اینا باعث مشهوریت میشه‌. ما داریم راجب مشهوریت صحبت میکنیم نه محبوبیت ...