2737
2739
عنوان

آینه یا دوربین؟؟مساله این است!!

| مشاهده متن کامل بحث + 164 بازدید | 19 پست

آخه ببینید وقتی میریم تو دوربین واقعن زشتیم عکسای بقیه هم زیاد شکل خودشون نیستن یه وری میفتن 

تو آینه هم وقتی یکیو نگاه می‌کنید یکم چش و ابروش کجه پس تو واقعیت خوشگلتریم دیگه 

بعضی وقتا باید سریع خودتو جمع و جور کنی... یکی بزنی تو گوش خودتو بگی به داد خودت برس لعنتی... تو دیگه به دنیا نمیای!!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه ببینید وقتی میریم تو دوربین واقعن زشتیم عکسای بقیه هم زیاد شکل خودشون نیستن یه وری میفتن  ...

وای اررره اخ جوووووون

جان مادر نمی آیی؟نازنین فرشته مادر خدا در نزدیکی توست؟اگه دیدی یا صدایی از او شنیدی یا آن حوالی بوی خدا را حس کردی بگو مادرم منتظر من است اجازه بگیر و بیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم و زندگیم آشیانه بسازم برایت.

میگن 30.40 درصد از چیزی ک تو اینه هست خوشگل تریم   

تو دنیای من یکی بزنی 6 تا میخوری 6 تا بزنی 20 تا میخوری..خلاصه ب دریا وصله/همونیم که  هیچوقت تسلیم نشد..همینکه پدرومادرم میخندن خوشبختم/Sen büyük dünyada küçük bir kalpsin/خدایا میام گله کنم ازت..چشمم به پدرو مادرم میوفته هزار بار شکرت میکنم💙/غما هم میگذره^بیخیال رفیق.چایی بریزم؟:)/اللهم همان که میدانی♥/من بیشتر از اونی که فکر کنی زمین خوردم.ولی خب.تخس بار اومدم فقط میخندم✌/ما چون ز دری پای کشیدیم.کشیدیم/کم و کسری مرا دید ولی پیشم ماند.او رفیقی است که پای ضررم میماندY💛/از اولش خدا بوده.از اینجا به بعدشم خدا هست:)/قوی باش.خدا عاشق بچه پرروهاس😊
2731

والا منم میمونم چرا اینجوریه تو ایینه انقدر خوب تو دوربین داغون

البته الان تو دوربین هم خوب شدم

دوربین جلو که بلا به دور

اگر بدانید که مردم به یک سردرد معمولی خود هزاران بار بیشتر اهمیت می‌دهند تا خبر مرگ من و شما، دیگر نگران نخواهید شد که درباره شما چه فکری می‌کنند...