2733
2734

سلام عزیزم،سال نو مبارک🌺🌺🌺

من مشاور خانواده و مشاور حقوقی هستم،

مشاوره بصورت آنلاین(چت و ویس) در هرپیامرسانی که براتون مقدور باشه و ۲۴ ساعته حتی ایام تعطیل  و بصورت نیم بها ارائه میشه🌱

مشاوره خانواده در زمینه(حل اختلافات زناشویی_همسرداری

فرزندپروری_آموزش جذب همسردلخواه ویژه دخترخانوماو آقا پسرا_مهارت های افزایش اعتماد بنفس و....)

مشاوره حقوقی در حوزه مربوط به خانواده(طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و...)

درصورت تمایل به آیدی که تو قسمت امضام گذاشتم پیام بدین و یا درخواست بدین شماره همراهم وبدم خدمتتون

شرایط مشاوره رفتن نداری؟هزینش برات سنگینه؟ مسیر خونه تا مراکز مشاوره برات دوره؟دوست نداری حضوری با مشاور راجب مشکلت صحبت کنی؟دلت میخواد تو خونه بشینی و با مشاورت در ارتباط باشی؟ همه اینا قابل حله!! اونم با پنجاه درصد تخفیف!!!!!!😍😍😍بله خانوما من کارشناس ومشاوره خانواده هستم و کارشناس و مشاوره حقوقی🤩در زمینه مربوط به مشاوره خانواده در موضوعات:حل اختلافات بین زوجین،آموزش همسرداری،آموزش جذب همسردلخواه ویژه دختر خانوما و فرزندپروری مشاوره ارائه میشه خدمتتون🌹در زمینه مشاوره حقوقی هم در حوزه مسائل مربوط به خانواده (طلاق_مهریه_نفقه_حضانت_جهیزیه_ارث_نسب و دیگر مسائل مربوط به خانواده)مشاوره ارائه میشه،انواع دادخواست، درخواست،لایحه،اظهارنامه در اسرع وقت با ۵۰ درصد تخفیف تنظیم میشه،آیدی مشاور در روبیکا،ایتا،سروش،گپ،بله وآیگپ:moshavere_onlinee                                و در تلگرام:moshavere_onlineeeپیام بدین🌱