2733
2739
عنوان

یه دختره پیام داده تو تل

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی تنظیمات حساب فعال برم مشخص میشه اگه باشه حذفش کنم درسته دیگه نه؟ 

اره عزیزم

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝
2731
میتونه عزیزم  فقط باید وارد باشه

نه اصلا همچین چیزی نیست

اطلاعات امنیت کشور نمیتونست کانال روح الله زم رو ببنده با پاول دورف رایزنی کرد اونوقت شماانتظار دارید ی شخص بیاد اکانت یکی دیگرو هک کنه؟

تو تلگرام داده

تلگرام داخلیه ولی اینستا بین المللیه برای من چون از اینستاهای خارجی زیاد بازدید میکنم صاحباش برام پیام پیزارن باهمون helloیا hiشروع میکنن اگه زبانت قویه باهاش چت کن عیبی نداره 

فقط 10 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه اصلا همچین چیزی نیست اطلاعات امنیت کشور نمیتونست کانال روح الله زم رو ببنده با پاول دورف رایزنی ...

دوست همسرم خارج از کشور در امریکا درس خونده تلگرام یکی از نزدیکارو هگ کرد اما یک روز طول کشید!

سلام دوستان گلم من حامی ترنس ها هستم اونها نجس نیستن .خنده دار نیستن.نشانه آخرالزمان نیستن.اونهاام انسان هستند و مثل ما حق زندگی دارن و ما نباید باخنده های الکی این حق و ازشون بگیریم خنده های ما باعث گریه های شبانه اونها هستش پس بیاین مهربون و حمایت کننده باشیم❤🤝