2733
2734
عنوان

یه سوال زنونه دارم بیایین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 357 بازدید | 28 پست
طرف پسره

نه به تاپیکای قبلیش نمیخوره پسر باشه مشخصه خانومه

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂
اره میشه،اگه روزه هستی و این اتفاق افتاده روزت باطل نمیشه و باید فورا بری غسل کنی

ببخشید این سوال رو پیپرسم توی نت زدم نوشته بود اگه ارضا بشن ولی ببخشید مایعی ازشون خارج نشه غسل واجب نمیشه

تو میدونی، من چیزی نگم بهتره... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وایسا ببینم رابطه جنسی تو ماه رمضون ممنوعه ؟ جدی ؟ من نمیدونستم 

نهههههه ممنوع نیست راحت باش

میگه خانوم تو خواب بشه و روزه دارم باشه

واسه حاجت دلم یه صلوات میفرستین؟ممنونم

بله

بله

نمیدونم

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2728

تو ماه رمضون ک ممنوع نیست،فقط موقع روزه داری ممنوعه،از افطار تا سحر آزادی انجامش بدی😅

کاربری قبلیم پاش پاش شد😅من به اون لک لک پدرسگ گفتم منو سوئد پیاده کنه،دهنشو باز کرد که بگه باشه افتادم اینجا😅 ی حسی بهم میگه در کنار سقراط و بقراط، یکی به اسم حبه مقراط هم توی تاریخ بوده ولی نتونسته آدم مهمی بشه و تاریخ فراموشش کرده😂

در طول روز ممنوعه. شب یعنی افطار تا سحر آزاده

درخواست دوستی قبول نمی‌کنم || کاربر گرامی، اینجا یه سایت تبادل نظر عمومی هس نه چت شخصی و هرکس میتونه به هر پستی ری‌اکشن بده. پس اگه به پستت توی یه تاپیک ریپلای زدم، نگو: «با تو نبودم. مخاطبم استارتر بود» این حرف خیلی مسخره است.
2740

اگر واقعا نمیدونستید و انجام دادید اشکال نداره چون نمیدونستید باطل نیست از این به بعدو میدونید دیگه☺

کـه دانـد بجـز ذات پـروردگـار...کـه فـردا چـه بازی کند روزگـار
من مجردم اسم غسله چیه و چجوریه

غسل کلا یه مدل انجام میشه

اگه بعد از پریود باشه نیتش همون اتمام پریود یا به اصطلاح فقهیش: پاکی از حیض

اگه در اثر ارگاسم باشه(اعم از رابطه جنسی، خودارضایی و...) میشه غسل جنابت

و بقیه غسل ها هم همینطور. فقط نیتش فرق میکنه

ببخشید این سوال رو پیپرسم توی نت زدم نوشته بود اگه ارضا بشن ولی ببخشید مایعی ازشون خارج نشه غسل واجب ...

اگه مطمئنی ک جنب شدی غسل واجبه

ینی خاب سسکی ببینی و با لرز بدن و پرش بدن یهو از خاب بپری

گاهی وقتا مایع از واژن خارج نمیشه و ممکن به رحم بچسبه و بعدا خارج بشه

باید بعد جنب شدن تو خاب حتما بلافاصله غسل کنی،یعنی منتظر نباشی ک حتما مایع ازت خارج بشه

مگه خانوما هم تو خواب . . .  🤔

خاک انداز کیست ؟ خاک انداز یه سری کاربر هستن تا یکی تاپیک میزنه ، سریع مثل خاک انداز خودشونو میندازن وسط و کامنت میذارن : (خب چکار کنم)،(به تو چه)یا(به ما چه) این که گُل ⚽️ به خودیه 😂 خب اگه میگی (به ما چه)میشه بگین شما وسط این تاپیکی که به شما مربوط نیست ، چه گوهری می اَفشانین ؟ آهای شمایی که می نویسین : (خب چکار کنم) شما بفرما مابقیِ اورانیوم هایی که تو تاپیک های قبلی جامونده رو غنی بفرمایین کاش فضای مجازی ، یه فیلتری داشت کسایی که فرهنگِ حضور در سایت های عمومی رو ندارن ، نتونن ورود کنن و انرژی منفی هاشون رو به اشتراک بذارن لطفا کاربرای خاک انداز به تاپیک من نیان  مرســـی ، اَه