2733
2734
عنوان

خواستگارتون شرایط مالیش چجوری باشه بهش بله میگید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 41 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درامد معقول از نظر شما چقدره ؟

خب نسبت به شغل طرف فرق میکنه 

درامد معمولی ای که از شغلش انتظار داری

الان که حداقل حقوق ۳و خورده ای نزدیک ۴ تومنه با این بسنج دیگه ببین همین مقدار اوکیه یا شغلش جوریه که انتظار داری بیشتر دراره

2728
کارمند که درامدش خوب نیست 

نه اتفاقا خوبه که بابام کارمند باز نشستس ماهی ۶تومن حقوقشه  دیگه کارمندا که از بازنشسته ها بیشتره من حداقل رو گفتوم   دامادم و داداشمم کارمندن زندگیشون بد نیست ماشینم دارن شوهر خواهرم دوتا خونه هم داره یکی  شهر یکی روستا   البته ما جنوبیم       داییامم همینطور هم ماشین دارن هم خونه کارمندن 

خدای من شکرت🌷انرژیِ مثبت یعنی امیدوار باش ، یعنی دعا کن ، یعنی بخند ، یعنی به چیزهای خوب فکر کن ، به روزهای خوب فکر میکنم ، میخندم ، و با دلی سرشار از امید ؛ برایِ آرزوهام دعا میکنم و بلند میشم ، چرا که میدونم هیچ دعایی ، بدونِ تلاشِ منمستجاب نخواهد شد ☺️✌️  
جلوتر مطمئن باش پشیمون میشی چون توان مالی اکه اگه نداشته باشه خیلی زندگی سخت میشه اون ادمم بداخلاق&n ...

فعلا که از آشناییمون ۱۵ سال و از ازدواجمون ۱۰ سال میگذره 😂 هنوز پشیمون نشدم و واقعا مادیات برام مهم نیست

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738
چه خوب، همیشه شاد باشی ،. نگران آینده نیستی؟ مستاجری قیمت بالای خونه؟ 

نگران که نمیشه نبود . داریم کم کم پولامونو جمع میکنیم یه خونه کوچیک بخریم .  به خاطر اجاره زیاد فعلا نتونستیم خونه بخریم . ماهی ۴ میلیون الان داریم اجاره میدیم

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...