2737
2734
دشمن داری یا مامانت این دعاهاروآورده؟ اون دعاهاروچیکارکردی؟ اون تا پیک اولی که بهت گفتم راهکارداده ...

مامانم قبلا دعا گرفته چون یه نفر حقمون و خورده بود ولی نیاورده تو خونه ولی گناه من چیه؟

اول عروسیشون تو خونه دعا پیدا کرده الانم مطمئنممممم که چن نفر برامون دعا گرفتن😥💔 چشم انجامشون میدم انشالله که شرشون کم بشه

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم قبلا دعا گرفته چون یه نفر حقمون و خورده بود ولی نیاورده تو خونه ولی گناه من چیه؟ اول عروس ...

چشمت بی بلا

اگر می تونی صوت سوره بقره روبه بمدت چهل روز بزارتوی خونتون پخش بشه صداش کم هم باشه خوبه خودت هم سوره جن روبخون و موقع  خواب باوضوباش و چهارقل آیت الکرسی بخون و یک چاقوونمک بزارزیرسرت وآیت الکرسی روهم بنویس بزار گردنت واگرتونستی هرروزاسفنددودبده روی اسفندچهارقل بخون ودودبده

چشمت بی بلا اگر می تونی صوت سوره بقره روبه بمدت چهل روز بزارتوی خونتون پخش بشه صداش کم هم باشه خوبه ...

چشم خیلی ممنون اسفند که زیاد دود می کنیم ایت الکرسی هم گردنمه بقیشو هم حتما انجام میدم

باشه تو خوبی اصلا تو راس میگی🙂💔
2728