2737
2739
عنوان

سوال اینه: میشه یه وسیله دخترونه رو برا نی نی پسر اضافه کرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 58 پست
اره دیگه ربطی نداره اینا تفکرات قدیمی ماهست اگرنه باید بچها همه چیزو تجربه کنن خواهرم اصلا تفنگ نخ ...

خیلی خوبه طرز فکرش عالیه

زندگی را باید قدر بدانیم....... مبادا که ز دستان زمان کوچ کند 😍🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بچه اولم فوت کرد حتی یدونه لباساشم نپوشیده بود یه سری وسایلشو بخشیدم به کسی ولی کالسکه و‌کریر نگه داشتم طوسی سبز پسرونه است ولی واسه دخترم استفاده میکنم اصلا عادی شده برام حس میکنم از اول مال خودش بوده 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
اره دیگه ربطی نداره اینا تفکرات قدیمی ماهست اگرنه باید بچها همه چیزو تجربه کنن خواهرم اصلا تفنگ نخ ...

آخه بچس هر وسیله براش یه جذابیتی داره مثلا تفنگ میگیره میگه کیو کیو اونم چون اطرافش تمام بچه ها پسرن دست اونا دیده کنجکاو شده بچه ۱۹ ۲۰ ماهه چه میدونه تفنگ برا پسران نه دخترا 

اما بعضیا فقط کرم دارن یه حرفی زده باشن مثل خانواده شوهرمن

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2731
چن وقتش بود

چهارده روزش

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
آخه بچس هر وسیله براش یه جذابیتی داره مثلا تفنگ میگیره میگه کیو کیو اونم چون اطرافش تمام بچه ها پسرن ...

نه ازاین نظر نمیگم میگه چون تفنگ وسیله ای برا کشتنه دوس ندارم بگیرم واسه بچم ازاینجور حرفا

ولی درکل اسباب بازیا پسرونه دخترونه نداره تو کار درستی میکنی

توجه نکن به حرفاشون، 

2740
دلیلش چی بود

مشکل قلبی

چی دادن

یکیشون ۱۵۰ تومن پول یکی دیگشون ۳۰۰ تومن پول. ده روز بعد زایمانم اومدن!!!! بخدا کلی تا حالا بهشون کادو دادم و احترام گذاشتم.

من بچه اولم فوت کرد حتی یدونه لباساشم نپوشیده بود یه سری وسایلشو بخشیدم به کسی ولی کالسکه و‌کریر نگه ...

اخی خدا دخترتو برات حفظ کنه عزیزم

اخی خدا دخترتو برات حفظ کنه عزیزم

ممنون عزیزم همینطور پسر گل شمارو