2737
2739
عنوان

میخوام پسرم از پوشک برم راهنمایی خواهشا

| مشاهده متن کامل بحث + 124 بازدید | 19 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه نیاد چی؟؟؟

بچه ها اصولا آب بازی دوست دارن بهش بگو دستشویی کردی با هم دستامونو میشوریم آب بازی می‌کنیم حباب درست میکنیم با شامپو همچین چیزایی دیگه

آیا خدا بر بنده اش کافی نیست؟؟؟
پسرمن دوسال وسه ماهشه  بدقلق هربچه ای فرق میکنه  وقتی دس بهش میزنم ک بیا بریم جیش عصبی م ...

پسر من دوس داره من میرم دستشویی میگه جیش دارم الکی خخخ

2728

من دخترم ۲ سالشه تازه از شیر گرفتمش

فعلا از پوشک نگرفتم ولی براش برنامه ریزی کردم

یه سری کارتون درباره از پوشک گرفتن هستش اونارو دانلود میکنم براش میذارم(انگلیسی هستش)چون دخترم دو زبانست

کتاب خیلی دوست داره ۳ تا کتاب هست که اونا رو باید تهیه کنم: ۱مامان بیا جیش دارم۲کی جیش داره نی نی طلا۳سبزیجات شورت می پوشند

یه دستسویی مخصوص باید براش بخرم

واینکه دستشویی رو تزئین کنم با بادکنک و از این چشمای عروسک برای مایع دستشویی و جای دستمال توالت می چسبونم که بتونه باهاشون ارتباط برقرار کنه کلی برچسب و...

یه شورت خوشگل براش خریدم که تو شورتش جیش نکنه😅

چندتا شوکولات بامزه هم میذارم تو دستشویی تا هر موقع اذیتم کرد بهش بدم

براش کارتون هم دانلود میکنم که وقتی میره دستشویی حوصلش سر نره

یه عروسکم میبرم اونجا که با دخترم تو لگن بشینه(عروسکه خودش لگن مخصوص داره)

این نکته رو بگم که دخترم کلا از دستشویی رفتن خوشش نمیاد و حتی می خوام ببرم پوشکشو عوض کنم لجبازی میکنه من تمام این کار هارو میکنم که بتونم دستشویی رو براش جذاب کنم تا تند تند ببرم دستشویی و بهونه نگیره که هم اعصاب من رو خورد کنه هم خودش اذیت شه هم روند از پوشک گرفتنش مختل شه😧

مدرس زبان انگلیسی❤️