2733
2739
عنوان

مامانم گیر داده ک من میخوام بچه دار شم

| مشاهده متن کامل بحث + 707 بازدید | 52 پست

کاش مامان من زنده بود بزار تا سن 60 سالگی بچه میاورد عزیرم بخاطر چیزهایی که به پدر ومادرتون ربط داره اذیت شون نکنی خودتون اذیت نکنید فوقش اویلش عجیب باشه بعدش جا میفته برات 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخی چ جالب بامزه بود 😂😂😂

آره ایقدر حمید گودرزی سر به سرشون گذاشت هی میگفت خواهر شوهر اذیت نکنی 😂😂😂 میگفت کوچکترین خواهر شوهر دنیا 😂😂😂 ذیگه نمیتونه خواهر شوهر بازی دربیاره برات 😂😂😂 خیلی بامزه بود خوشگل بود چش رنگی و بور 

سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است سال 1400 سال من است 🙅‍♂️🙅‍♂️ دوست نی نی سایتی من  بگو سال تو هم هست همین الان چشماتو ببند و یه آرزو خوشگل کن و بگو سال توست وقتی چشماتو باز کردی واسه منم دعا کن به آرامش و آسایش برسم  🙏🙏🙏🙏
2731
خخخخ اخی منم اگه داشتم خوب بود من اصلا خواهرشوهر ندارم 😂😂

بهتر 😂😂😂

2740