2737
2739
من هی شکمم سفت وشل میشه بعضی وقتا ک خیلی سفت میشه ولم نمیکنه

چند قلو داری؟ 

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا زود اومد؟

فشار خون بالا داشتم تازه وارد 34 هفته شده بودم که فشارم رفت 20 پایین نیومد، مسمومیت بارداری( دفع کراتین و پروتئین) هم داشتم دکتر گفت به هیچ وجه امکان ادامه بارداری نیست 

2731
فشار خون بالا داشتم تازه وارد 34 هفته شده بودم که فشارم رفت 20 پایین نیومد، مسمومیت بارداری( دفع کرا ...

ای بابا خب خداروشکر ک خوبه ... واس  منم دعا کن حداقل ۳۴ رد کنم 

۳۱ هفته زدم الان وارد هفته ۳۳ شدم .. میگن اثرش میره درسته؟؟

من نزده بودم نمیدونم عزیزم، دکتر خوبی داری نگران نباش عزیزم استراحت کن اگه دکترت بدونه لازم داری حتما بستری میکنه 

2740
۳۱ هفته زدم الان وارد هفته ۳۳ شدم .. میگن اثرش میره درسته؟؟

دوقلو حامله ای استراحت مطلقی؟ 

من جاریم 8 ماهگی وارد صد زایمان کرد یکیش یک هفته بعد اورد یکیشم 1ماه بعد

پایین امضامو حتما بخونلطفا یه صوات میفرستی واسه اینک به سلامتی و دل خوش شوهرم منتقل شه شهرمون به زودی، خیلی تنهام و بابام کارشون درست شهتوجه توجه👇من به عنوان خواهر یا دوست فقط میگم از همممین امروز نماز اول وقت بخون اصن مهم نیس با چ تیپ با چ قیافه و هرررجووور هستی بخون فقط اول وقت.بعد ببین زندگیت اززز عسل هم شیرین تر میشه.از همممه جهان ارامشش برا وجودت میشه ازته قللبم اینارو گفتم .چهل روز بخون امتحانش ک مجانیه بعد چهل روز دگ نمیتونی از نماز دس بکشی تازه میفهمی زندگی یعنی چی 💓قول میدم بهت

چین بچه هات

میخوای اسمشو چی بزاری