2737
2739
عنوان

نمیتونم روز دقیق تخمک گذاریمو پیدا کنم😫

| مشاهده متن کامل بحث + 574 بازدید | 38 پست
امان از دست شوهرا ،انشالله عزیزم به حق همین ماه همه منتظرا نی نی داربشن  وما هم همینطور ،آره دک ...

اره واقعا 😉

ممنون دوست خوبم. مرسی از دعای زیبات... 💜

الهی آمییییین. انشالله همه به خواسته شون برسن

من و شما هم برسیم...

این تاپیک من نیس گلی بهت درخواست دوستی میدم که باهم در ارتباط باشیم.

کار خوبی میکنی عزیزم. فکر کنم به قول شما یکم آدم دور باشه بهتره 😘😘😘

👼 خدایا شکرت که بعد از 3 سال منم طعم مادر شدن رو حس کردم. و یک فندق کوچولو توی دلم گذاشتی ❤ 😍خدایا تو رو به بزرگیت قسم میدم هیچکسی حسرت بچه دار شدن به دلش نمونه.. 🙇 من با معجزه ی امام زمان (عج) این تو دلی رو دارم. خدایا نی نیمو به خودت میسپارم، خودت مراقبش باش ❤... بلاخره منم تونستم امضام رو عوض کنم: (عزیزانم لطفا برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین 🌹    از خدای بزرگ میخوام هرکسی که مثل من منتظره دلش شاد بشه... الهی آمین 😙❤) این قبلا امضام بود و الان هزاران بار خداروشکر میکنم که در تاریخ 10/ 01/ 1402 بی بی چکم مثبت شد. و در تاریخ 1402/01/22 صدای قشنگ قلبشو شنیدیم 😍👼 و در تاریخ 1402/02/25 گفتن که احتمالا یه گل پسری عشق مامان... 😇 اما در تاریخ ۱۴۰۲/۰۶/۱۹ اعلام کردن که گل دختر مامانی... 😍😍😍 من موندم و یک سیسمونی پسرونه 😄قدمت روی چشممون دختر زیبای من...♥️ خدایا این حال خوبو نصیب هرکی که منتظره بکن. اگر امضامو خوندین اینار لطفا واسه سلامتی تو دلیم، صلوات بفرستین مهربونا 🌷🌷 انشالله هرچی از خدا میخواین به بهترین شکل نصیبتون بشه 🙇 
منم مثل شماهستم نه تنها کیت تخمک گذاری بلکه هیچ دارویی روم اثر نمیزاره هیچی الان ۴ساله دارم باتنبلی ...

داروی تنبلی تخمدان فقط و ففط دوسین، همون معجون عسل و سیاهدانه

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه واسه پسر دار شدن باید روز دقیقو پیدا کنم🤗

میگن قبل از تخمک گذاری که اقدام کنی رحمت قلیایی میشه و پسر میشه. پس تو ۳ روز بعد پاکیت اقدام کن تا ۱۷ پری. ۱۷ به بعد احتمال دختر زیاده

خدا هزار مرتبه شکر به خاطر هدیه قشنگت  

سلام یه گروه هست کسایی که تو اقدامیم دور هم جمع شدیم تت از تجربیات هم استفاده کنیم اگر بیاین خوبه 

https://chat.whatsapp.com/KM3DPKr28Sb0R3o3xljszl

تو دنیایی که می‌تونی هر چیزی باشی؛ تو خوب باش! / یه صلوات به نیت برآورده شدن حاجتم می‌فرستی؟! 🌷
2728

خانمها من موقع رابطه جدیدا قفل میشم خشک خشک میشم چرا آخه بعداز 5سال الان اقدامم

دوسال بعداز ازدواجم باردار بودم قبل از همه اما همزمان 13 نفر بامن باردار بودند همه بچه اشونو دنیا آوردند اما بچه من زودرس سقط شد... الان همون آدمها نگاه تحقیر آمیز به من دارند اما من نگاهم به آسمان هست برام دعا کنید... ❤️ ❤️ ❤️ 
2740