2737
2739
اینکه نقشاشون عوض میشه یکم ضد حاله ،☹️ولی بنظر من این بیشتر ب بچگیاش میاد😁

اره منم میتونم بگم ناراحت شدم            ندیادم متاسفانه فعلا   گذاشتم تابستون تو اوج بیکاری لود کنم ببینم کیف کنم     

لایک نکنید پلیییییز 💔  توجه توجه💓     اگر می خواهید تاپیک شما پربازدید شود اکیپ دالتونز را تگ کنید😜😎  پس از بازرسی تاپیک شما آن را در کسری از ثانیه پربازدید میکنیم😌😎     من دالتونز ای ام👊    لطفا با حیوانات مهربان باشید😢😍     اینم بدونید که اه حیوانات دامن تون رو میگیره مطمئن باشید.😒🐧   حامی حیواناتم😏     دوستون دارم❤💋     تیکر بلند شدن موهامه👀       دختر ارشد تابستون🍒🌞🐰    یه دختر شاد و بازیگوش 🐾🌊     که عاشق لاک و رژ لب شیطوونی با دوستاشه💅💄👠👭    
زنه لباس شیک میپوشه به خودش میرسه از وقتی هوو اومده سرش 

عاره عقب افتاده حالا بدرد عمت میخوره کارگردان ناقص العقل چ فکرایی کرده پیش خودش.

من نمیدونم زن این نویسنده چرا نظارت نداره رو کارا شوشوش.

چطور اینو نوشته زنش ی سیب زمینی بیش نبود البته همه زنا این شاهکار هنری همه سیب زمینی تشریف دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاره عقب افتاده حالا بدرد عمت میخوره کارگردان ناقص العقل چ فکرایی کرده پیش خودش. من نمیدونم زن این ...

حشمت فردوس گفت تو همون سریال مه زنای مملکت ما تا اخر پیش شوهراشون میمونن 

2728

زن ستیز حوشم نمیاد 

به طور اتفاقی با اینجا آشنا شدم و اوایل سال 97خواننده بودم.تیر 97عضو شدم و لغو زدم و همچنان خواننده بودم.دی 97عضو بودم تا شهرویور 99که نمیدونم چرا ترکیدم و الان در خدمتتونم.خانم آقامون هستم.اگر تاپیک زدم دلداریم بدین و هی مخالفت نکنین آفرین.و در آخر عاشق دخترمم و ی دنیا امیدواری و حال خوب.

مبینم.خوبه.گروه ستایشن دیگه...ببینیم تهش چطوره

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     

فیلمنامه ضعیف ..اصلا یه جاهایی احساس بچه بازی میکنی..زندگی ها عجیب ...اصلا نمیدونم چرا داریوش ارجمند همه جا تکراری بازی میکنه ..همش دیالوگهای زیاد داره همش قصه میگه ...هسته کننده...همش تکراریه داستانا .اه اه اه اه

2738

من دلم میخواد بدونم چطور با خیانت شوهرش کنار میاد،آخه این بلا سر منم اومده با این تفاوت که توی این فیلم خانواده ی شوهر حواسشون به عروسشون هست و طرفداریش میکنن اما من برعکسم