2737
2734
عنوان

مینویسم شاید تلنگری باشه حتی واس یه خانم (خیانت)

| مشاهده متن کامل بحث + 350 بازدید | 26 پست

بهتره اینو یاد بگیریم که ما خانوم ها رباط نیستیم که همیشه خوب و مرتب باشیم و برای رضایت شوهر بخواییم زندگی کنیم اگه یاد بگیریم برا خودمون زندگی کنیم و به خودمون احترام براریم بهمون خیانت نمیشه 

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔

نویسنده ی این فیلم تا اینجای کار که قشنگ از کانالای قری ایده گرفته و ظاهرا حداقل در مورد شما استارتر عزیز به هدف شومش رسیده! هدفشم اینه که زنایی مثل شما بیان بگن فلان زن حقشه بهش خیانت بشه،فلان مرد خیانتکار حق داشته خیانت کنه! وقتی زن خیانت میکنه زن مقصره وقتی مرد هم خیانت میکنه بازم زن مقصره! 

البته شایدم ته داستان شوهر اون خانم برنگرده و بفهمیم که نویسنده قصد داشته بگه همه ی این چیزایی که تو کانالای تلگرام  خانمای قری کردن تو مغزتون کشکه! ما هم به این نتیجه برسیم که نباید زود قضاوت میکردیم!😅اما این فقط یه فانتزیه که من دارم و بعید میدونم همچین چیزی عملی بشه

در ضمن من مخالف آراستگی زن و ... نیستم ولی با کلیت توجیه خیانت نمیتونم کنار بیام! با اینکه یه زن تحت تاثیر چندتا کانال قری و چندتا فیلم با محتوای اینچنینی خیانت دیدن رو حق یه زن دیگه بدونه نمیتونم کنار بیام!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب فقط من از شما میپرسم اگر این فیلم برعکس بود،یعنی زن اون آقا بهش خیانت کرده بود برای شما باورپذیر ...

گلم اصلا نبایس زن ومرد اجازه بدن ب جایی برسه که خانواده ها چیتان پیتانشون کنن بعضی زنها یا مردها انقد یه کاریو نمیکنن که بعدها با گفتن دیگران و نوش داروی بعد مرگ سهراب بودن فایده ای نداره این فیلم بیشتر واس اوناس که هنو خیانت ندیدن زنگ هشدار واموزشه که همش بفکر جیب شوهرت خساست نکن یکم بخودت برس چه مرد چه زن

عالی بود 

کارای بامزه اینکه عین اوسکولا من  علاوه بر گوشی خودم گوشی مامانم رو برداشتم اونم همینطور گوشی باباشو برداشت و بعد با دوتا گوشی بهم زنگ میزدیم جفت گوشا دوتامون گوشی بود😑😑😑 الان یادش میفتم میخوام محو بشم 😂😂😂😂

یبارم اومد خونمون رفت میوه هایی ک خریده بود بیاره همه رو تو حیاط پرت کرد سمت من وسط سرم یه خیار و پرتقال ترکیده اویزون بود 😂😂

موقع خداحافظی تا همدیگه رو کتک نمیزدیم اروم نمیگرفتیم 😂😂😂 با دمپایی جلو مهمونا 

اصلا باورم نمیشه البته عجیب نیست ک من۱۴سالم بود و اون ۱۸😂😂😂😂

غرور  بعداز ۶سال امیدوارم بتونم دوباره شاد زندگی کنم و اینقدر اذیتش نکنم😁
2728
گلم اصلا نبایس زن ومرد اجازه بدن ب جایی برسه که خانواده ها چیتان پیتانشون کنن بعضی زنها یا مردها انق ...

اگر این فیلم برعکس بود طبق سناریویی که من اینجا عرض کردم،شما بازم همین نظرو داشتی که داره به مردا هشدار میده یا اصلا نمیتونستی با همچین فیلمی ارتباط برقرار کنی؟ یا فکر میکردی داره قبح یه مسئله ی خانمان برانداز میشکنه و براش توجیه تراشیده میشه؟ نیازی نیست منو متقاعد کنید ولی با خودتون در پاسخ به سوال من صادق باشید 

نویسنده ی این فیلم تا اینجای کار که قشنگ از کانالای قری ایده گرفته و ظاهرا حداقل در مورد شما استارتر ...

گلم شما دقتت خیلی کمه خوب متنو نخوندی من اصلا تا الان توکانال خانمای قری نرفتم فقط تجربیات خودم بود ولی در کل من قبل شما اشاره کردم خیانت به هیچ وجه قابل توجیح نیست ینی حتی اگر یک خانم شلخته هم بود شوهرش باید تذکربده نشد طلاق بده بعد بره دنبال عیاشیش ولی میشه با این کارا انقد مردو سیراب کرد که حداقل خودش دل نکنه ازتون

من اصلا حرفای شمارو قبول ندارم کسی که ذاتش خراب باشه تو بهترین باش ولی عادت کرده باهرزنی باشه مثلا ا ...

جالبه حرف منو تکرار میکنی میگی حرفمو قبول نداری برو دوباره بخون نوشتم ذات خراب فرق میکنه ..خیلی مردا هستن سالمن ورنج میبرن و میان مشاوره ومیگن من دوسش دارم نمیخوام خیانت کنم ولی هنو نمیدونه چجوربایس بخونه وخودش برسه 

بهتره اینو یاد بگیریم که ما خانوم ها رباط نیستیم که همیشه خوب و مرتب باشیم و برای رضایت شوهر بخواییم ...

حرفتو قبول دارم اعتماد بنفس بخش مهمی از جذابیت یک خانمه ولی قبول داری خیلیا مدام مثل کلفت میگردن وخودشونو رها کردن حالا گاهی ادم حوصله نداره بخودش نمیرسه

2740
اگر این فیلم برعکس بود طبق سناریویی که من اینجا عرض کردم،شما بازم همین نظرو داشتی که داره به مردا هش ...

من کاملا صادقم اگر همسرم بخودش نرسه دایما بوی عرق بده شیو نکنه وادکلن نزنه وبوی جوراب ودهن بده اول بهش تذکر میدم واگر درست نشه طلاقمو میگیرمو بعد میرم سراغ کسی دیگه ..واقعا نمیدونم متوجه نشدین یا معذرت میخوام لجبازیو دوس دارین دقیقا حرف منو بهم تکرار میکنین گفتم که مرد نباید خیانت کنه ولی زن هم باید با این کارا جذبه داشته باشه ..شما خودت چجور شوهریو ترجیح میدی ولو اگر شوهرتون بدهم باشه باز خیانت نکنی؟!اصلا اگه شوهرت تمام مسایلو رعایت کنه عاطفه ومحبت وتیپ وکادوچقد احتمال داره رهاشپ کنی یا حداقل رغبتت بهش کم باشه توخونه؟بحث ایناس خیلی خانما تعجب میکنن چراشوهرم سمتم نمیاد همه ک خیانت نمیکنن بعضیا میسوزن ومیسازن ودر کناار خودشون زنه هم با نا اگاهیاش میسوزه که چرا میلی بهم نداره..

اگر این فیلم برعکس بود طبق سناریویی که من اینجا عرض کردم،شما بازم همین نظرو داشتی که داره به مردا هش ...

اگر قراربود قبحش برانداز بشه باباهه نمیگفت برش میگردونم یکاری میکنم مثل سگ پشیمون بشع .میگفت اینیه که هست بمون وتحمل کن .اون زنرم دوست داره تورم دوس داره ...این داره به خیلیا هشدار میده خانم به ظاهرت برس خانم به اخلاقت برس خانم لجباز نباش خانم لبخند بزن 

اگر قراربود قبحش برانداز بشه باباهه نمیگفت برش میگردونم یکاری میکنم مثل سگ پشیمون بشع .میگفت اینیه ک ...

همون یک جمله ی اون زنها حقشونه بهشون خیانت بشه تمام این توجیهاتتون و پاسخهایی که تند تند به من میدید رو زیر سوال میبره! وقتتون به خیر