2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من برای یه نیتی خوندم همین که 30 هزارتاشو گفتم حاجتم براورده شد الان 95هزارتاشو گفتم دیگه آخراشه
حالا برای یه نیت دیگه هم میخوام نذر کنم انشاله که خدا جوابمو بده به حق همین صلوات بر محمد و ال محمد
محمد کوچولو 38 هفتشه قربونش برممممممم
2731
دوست خوبم نا امید نشو؛از حکمت خدا هم غافل نشو؛مطمئن باش خدا همیشه بهترین ها رو برا بنده هاش میخواد؛دیر و زودش فقط حکمت اونه
ان شاءالله مشکلاتتون بشن شکلات؛ان شاءالله
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
دادیاره اینقد خوب قضیه رو مدیریت کرده بود که نتیجه اش این شد و اصلا به دادگاه نرسید
دادیاره از اول به ما گفت من کلا همه حرفاتونو باور دارم وقعا ولی اونقد مستندات ومدرک نداریم که بتونم تو قالب قانون جرم رو تعریف کنم
اینجوری بره دادگاه تبرئه میشه
ینی هر روز همسرم میرفت پیشش این دادیاره بهش میگفت صبر کن من چند بار دیگه مطالعه کنم پرونده رو که بتونم از تو حرفای خود اون یه چیزی علیه خودش دربیارم
بعدا هم شاگرد یارو رو احضار کرده بازجویی کرده از تو حرفای اونیه چیزایی علیه اصل کاریه در اورده
بعدم خود نمایشگاه داره رو احضار کرده بازجویی کرده و خییییییییییییییییییییییییییلی ترسونده بودش
گفته از اول ازت فیلم دارن تا اخر
خیانت در امانت کوچکترین جرمته . این هنوزاولشه و ...
بهش گفته میری ضامن میاری وگرنه میندازمت زندان
پول مارو خرج کرده
میگه خرج عمل قلب باز بچه سه ماهش شده ... خدا میدونه راست و دروغشو
اَمَن یُجیبُ المُضطَرَ اذا دَعاهُ وَ یَکشِف السُوء * عکس کاربریم ماشینمونه محرم پارسال [smiley]s/sm_30.gif[/smiley]
وای عزیزم خوشحالم که دارین نتیجه میگیرین؛امیدوارم زودتر به آرامش برسین؛حالا چکتون نقد شد شیرینی ما یادت نره
با خدا باش پادشاهی کن....ماشاءالله لا حول و لا قوة الا بالله العلی العظیم
چششششششششششششششم بهار عزیزم
ما در خدمتیم
فعلا اینو داشته باش

اَمَن یُجیبُ المُضطَرَ اذا دَعاهُ وَ یَکشِف السُوء * عکس کاربریم ماشینمونه محرم پارسال [smiley]s/sm_30.gif[/smiley]