2733
2739
عنوان

حاضرید اکانت نی نی سایتتون رو بدین به شوهرتون؟ 🧐🧐🧐

| مشاهده متن کامل بحث + 2484 بازدید | 188 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پایین کادر یه نوشته ای هست رمز عبور فراموش کردم اونو بزن بعد مراحل بعدیش میاد شماره ای که باهاش عضو ...

خب همون کارای که گفتین انجام میدم باز میگه کلمه عبور اشتباه وارد شده 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
2731
زدی رمز و فراموش کزدم ؟

ارع عزیزم زدم و کد اومدبرای شماره م کد وارد کردم کلمه عبور جدید هم زدم ولی باز میگه کلمه عبور خود اشتباه وارد کردین 

دوستانی که شوهرشان  دست بزن داره ،فحاشی و بددهنی می‌کنه         مردای که دارند ولی خسیسن و خرج نمیکنن       اونایی که رفیق بازن بیشتر وقتشان بیرون خونه هستند      و یا خانواده شوهر دخالت میکنند     کسانیکه همسایه براشون مزاحمت ایجاد می‌کنه       برای حل این دغدغه ها میتوانید                                          خواهر گلم برای مشاوره هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنند           ........ فقط خانمهای متاهل که برای حل مشکلاتشان به هر جایی مراجعه کردن و همه راههای پیش رو و پیشنهادی امتحان کردکردن .ولی متاسفانه موفق نشدن  ...‌‌‌‌‌.....؟؟؟؟.                        پاسخگو هستیم ..‌.........
اخه چرا ! یه بار دیگه امتحان کن  رمز جدید و درست زدی دوباره ؟

بخدا الان دو هفته اس هر بار امتحان کردم خیلی عجیبه برام نمی‌دونم چرا اینجوری میشه 

اشکالی نداره شمارمو از خصوصی بدم وارد کنید کد بفرستم کلمه عبور بزنید ببین میشه اگه شد کلمه عبور بمن بدین 

2738
متوجه شدم،. گفتم هر وقت تشریف آوردن به سلامتی و دل خوش 🌺

آها   ممنونم تشکر همچنین امیدوارم همیشه در کنار خانواده ی محترم شاد و خوشبخت باشید 

زندگی مانند نواختن پیانواست.همان چیزی را میشنوی ک مینوازی 🎼🎶