2733
2739
عنوان

نوزاد ۴روزم بیدارنمیشه شیر بخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 249 بازدید | 27 پست
زود بیدارش کن شیرش بده.کف باش ضربه بزن.وقتی میزاری تو دستگاه باید تند تند شیرش بدی اب بدنش کم نشه.زو ...

بیدارنمیشه هرکاری میکنم بخوره نمیخوره

خدایا به ابروی فاطمه ی زهرا قسمت میدم به همه ی منتظرا یه نی نی از نوعه سالم و زیباشو هدیه کن....آمین
اجاره کردیم اوردیم خونه

بیدارش کن، با همون روش ها که گفتم نگذار فاصله شیردهی بیشتر از دو ساعت بشه بخصوص که هرچی بیشتر بخوره شکمش بیشتر کارکنه زودتر زردی تموم میشه 

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بیدارنمیشه هرکاری میکنم بخوره نمیخوره

همون کارایی که دوستمون گفت ببر بشورش.چند قطره اب قند بهش بده جوری که نپره گلوش.دختر گذاشتی زیر دستگاه باید خیلی شیرش بدی.تو خونه خیلی باید مواظب باشی بدنش زیر دستگاه کم اب میشه

2731
میترسم اب بدنش کم شه یا قندش بیاد پایین

تا دوازده یا پانزده ردزگی خواب نوزاد به شدت زیاده ..اروم بیدارش کن یه کم گریه کرد شیرش بده .خیلی مراقب باش تو گلوش نپره.بچه تازه به دنیا اومده تا دوهفته گاهی نیمه هشیار شیر میخوره

عزیزم نی نی باید 16 ساعت بخوابه 

چ کارش داری  

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐
2740

لباساشا واکن پوشکشا باز کن هوابهش بخوره  

کف پاشا یواش ماساژ بده بیدارشه حتما حتما حتما هر دوساعت شیرش بده   حتی کم 

خدا نکرده خدا نکر ده زردی نگیره 

اگر تنها ترین تنهایان شوم باز هم خدا هست. او جبران همه نداشته های من است خدایاشکرت😊
کی گفته؟؟؟ باید حتما شیر بخوره   قندش نیفته    

دوست عزیز پزشک هستم

برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات بفرستی ممنونتم💕💕....اگه فرستادی بهم بگو تا منم برا حاجتت دعا کنم...برا هم دعا کنیم قشنگ تره💐🌸💐🌸💐

شیر مادر حداقل 4 ساعت طول میکشه تا تخلیه شه

دفعات شیر خوردن نوزاد ب 8 الی 12 باره

بستگی ب اینکه چقدر شیر شما قویه هم داره ممکنه باعث شه نوزاد مثلا هر 5 ساعت گرسنش شه 

خواب نوزاد باید 16 الی 18 ساعت باشه چون مغز داره کامل میشه همش خوابشون میاد