2737
2739
خب دورنگه قشنگه که موهای من همیشه دورنگس

☹☹ریشش روشنه بقیش تیره 😂😂😂یعنی رنگش نکنم😁😁😁اونروز یه طنیدسدم موهاش چندتارنگ داشتن نوکشون رو سبز کرده بود ریششون دودی بود 😁😁😁

☹☹ریشش روشنه بقیش تیره 😂😂😂یعنی رنگش نکنم😁😁😁اونروز یه طنیدسدم موهاش چندتارنگ داشتن نوکشون رو سب ...

نه بابا رنگ نکن عکس بده ببینم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کجایی🙄🙄

هستم عزیزم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
2728
ببین ریشش یه حالت قهوه ای عسلی شدهبقیش تیره😂😂😂

اوه اره 😁😁😁

☹☹☹

رنگش جالب نیس ی دست کن

2738